Powrócili z medalami

Autor: |

Tenisiści ze Świdnika ponownie odwiedzili Dzierzkowice. Najmłodsi zawodnicy wzięli udział w Turnieju Tenis 10. Jak zwykle nie zawiedli i do domu powrócili z medalami.

Zawodnicy spróbowali sił w trzech kategoriach. W czerwonej zwyciężył Wojciech Wdowiak. 3. miejsce zaś zajął Jaś Martyniuk. W kategorii pomarańczowej chłopców 2. miejsce wywalczył Dawid Chyliński, 3. lokatę zdobył Wojciech Wdowiak, a na 4. miejscu uplasował się Jaś Martyniuk. Wśród dziewcząt sukces odniosła Lena Domańska, zajmując 2. miejsce.

Dawid Chyliński oraz Lena Domańska po raz pierwszy wystartowali w kategorii zielonej. Zawody zakończyli na 3. miejscu.

Sukces w Łęcznej

Dobrymi wynikami z zawodów mogą pochwalić się również starsze zawodniczki klubu. Tenisistki wzięły udział w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w Łęcznej do lat 14.

W grze singlowej zwyciężyła Natalia Wieleba, a 2. miejsce zajęła Katarzyna Kliber. Zawodniczki zagrały również w grze podwójnej zdobywając 2. miejsce.

Trenerami zawodniczek są: Piotr Bednarczuk oraz Paweł Woliński z FOR.

Last modified: 14 września 2020