Zrób fotkę – zgarnij aparat

Autor: |

fot. Kamila Szambelan
Górskie wędrówki, lenistwo na plaży, wypoczynek w przydomowym ogródku czy po prostu spacer po mieście. To tylko garść sposobów na to, jak świdniczanie spędzali w tym roku lato. Zdjęciami z wakacji można pochwalić się biorąc udział w konkursie „Aparat za fotkę”, organizowanym przez portal Świdnik – wysokich lotów. Do wygrania są dwa aparaty fotograficzne.

Zabawa kierowana jest do osób pełnoletnich. Aby wziąć w niej udział wystarczy przesłać maksymalnie 5 zdjęć i wypełnioną kartę zgłoszenia na adres: portal@poczta.e-swidnik.pl. W treści wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz ewentualny tytuł pracy. Fotografie powinny być zapisane w formacie JPG, mieć min. 1200×1600 pikseli, a ich wielkość nie powinna przekraczać 2 MB.

– Jeśli przeżyliście coś niezapomnianego, odwiedziliście fascynujące miejsca, bądź po prostu dobrze bawiliście się w najbliższej okolicy i udało wam się to uwiecznić na zdjęciach, przyślijcie je na konkurs – zachęcają organizatorzy konkursu.

Zdjęcia można nadsyłać do 24 września. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30 września. W tym roku wyłonionych zostanie dwóch zwycięzców. Jednego wskaże jury, drugiego natomiast internauci, poprzez głosowanie na Facebooku.

Kartę zgłoszenia oraz regulamin można pobrać poniżej.

Informacje o wszystkich wydarzeniach w naszym mieście oraz aktualny repertuar Kina Lot znajdziecie w Kalendarzu Wydarzeń.

piki do pobrania

Last modified: 16 września 2021