Znów roztańczą Świdnik (aktualizacja)

Autor: |

AKTUALIZACJA: Z powodów niezależnych od organizatora wydarzenie zostało przeniesione na 29 lipca. Tego dnia wystąpi zespół BeFolk.

____

Dobra zabawa i muzyka na folkową nutę czeka jutro na tych, którzy odwiedzą muszlę koncertową przy Centrum Usług Socjalnych. Jak co czwartek, na terenie obiektu odbędzie się miejska potańcówka.

Tym razem o dobry nastrój świdniczan zadba zespół BeFolk, który przygotowuje wydarzenie pod hasłem „Taniec i śpiew”. Początek potańcówki zaplanowano o godz. 17.00. Zabawa będzie trwała do godz. 20.00.

To ostatnia potańcówka w lipcu. Kolejna odbędzie się 5 sierpnia. Wówczas do tańca będzie przygrywał Romix. W sierpniu zabawy odbędą się także: 12 sierpnia ( wystąpią Fraglesi), 19 sierpnia (wystąpi Hit-Trio) oraz 26 sierpnia (wystąpią Pozytyvni). Ostatnia potańcówka odbędzie się 2 września. Na zakończenie tanecznego cyklu spotkań zagra Convers Band, który zaprasza na „Bal lata”.

Plenerowe Potańcówki Miejskie są realizowane ze środków Budżetu Obywatelskiego. Organizatorami tanecznego cyklu wydarzeń są: Centrum Usług Społecznych, Miejski Ośrodek Kultury oraz Strefa Historii.

Last modified: 21 lipca 2021