Znów połączyli siły

Autor: |

Po raz pierwszy współpracowali ze sobą w 2020 roku. Wówczas spod rąk songwriterki i wokalistki Moniki Kowalczyk oraz producenta muzycznego Kamila Zawiślaka „Wishlake” wyszedł singiel „Pszczoły”. Teraz muzyczny duet znów połączył siły. Tym razem oboje zaśpiewają w utworze „Mimo”, który za syrenimi dźwiękami gitar i letnim spokojem kryje pytanie o być czy nie być – razem, z kimś.

– Z Wishlakiem złapaliśmy wspólny, muzyczny rytm. Nasze wrażliwości spotkały się ze sobą. Podobnie rozumiemy muzykę i rolę, jaką pełni w niej tekst. Ogromnie cieszę się z tej współpracy, tym bardziej, że mam przyjemność współtworzyć z muzykiem, który nagrywał, na przykład z Dawidem Podsiadło. Przy tym jest bardzo skromnym i sympatycznym człowiekiem – mówi Monika Kowalczyk, wokalistka ze Świdnika.

Oprócz świdniczanki i Kamila Zawiślaka, w utworze „Mimo” usłyszymy także Mikołaja Dobbera. Artysta zagra w nim na gitarach.

Premierę numeru i teledysku nakręconego przez Mikołaja Kołodziejczyka zaplanowano na środę. Utwór będzie dostępny w serwisach streamingowych już od północy, natomiast o godz. 10.00 zadebiutuje na kanale Wytwórni MTJ, na YouTube.

Last modified: 29 czerwca 2021