Pojedynek z liderem

Autor: |

W sobotę, na Stadionie Miejskim w Świdniku dojdzie do starcia piłkarzy Avii Świdnik z liderem tabeli III ligi gr. IV Siarką Tarnobrzeg.

Ostatni mecz pomiędzy zespołami odbył się 15 maja br. Wówczas remis utrzymywał się przez 90 minut. W doliczonym czasie gry Kamil Oziemczuk strzelił bramkę, która dała Avii wygraną.

Od tego czasu Siarka Tarnobrzeg zdecydowanie wzmocniła skład i stawia się ją jako jednego z głównych kandydatów do awansu. Po ośmiu kolejkach zajmują pierwsze miejsce z 20 punktami na koncie. Wygrali sześć spotkań i tylko dwa zremisowali. Strzelili też najwięcej bramek w lidze, bo aż 22.

Avia zajmuje aktualnie jedenastą pozycję w ligowej stawce. Świdniczanie zdecydowanie lepiej radzą sobie na własnym boisku, gdzie pokonali Chełmiankę Chełm i Cracovię II Kraków.

Przed podopiecznymi trenera Łukasza Mierzejewskiego nie lada wyzwanie, ale żółto-niebiescy już nie raz pokazali, że są w stanie wygrać z każdym. Jak będzie w sobotę? Przekonajmy się wspólnie przychodząc na mecz przy Sportowej 2 i wspierając dopingiem piłkarzy. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godz. 16.00.

Bilety na to spotkanie będzie można kupić w siedzibie klubu w czwartek i piątek, w godzinach 9.00-16.00 oraz w dniu meczu, od godziny 14.30 w kasie.

Informacje o wszystkich wydarzeniach w naszym mieście oraz aktualny repertuar Kina Lot znajdziecie w Kalendarzu Wydarzeń.

Last modified: 16 września 2021