Zmiany w komendzie

Autor: |

W środę w świdnickiej Komendzie odbyło się uroczyste powitanie podinsp. Pawła Solarskiego, który będzie pełnił funkcję Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Świdniku.

W uroczystości uczestniczył Lubelski Komendant Wojewódzki insp. Dariusz Działo, Komendant Powiatowy Policji w Świdniku insp. Bogumił Polikarski oraz funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Świdniku.

Podinsp. Paweł Solarski służbę w policji rozpoczął 21 lat temu w Komisariacie V Policji w Lublinie. Pracował również w Centralnym Biurze Śledczym oraz w Wydziale Dochodzeniowo – Śledczym Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Przez ostatnie 6 lat pracy zawodowej obejmował stanowiska kierownicze m.in. był Komendantem Komisariatu VIII Policji w Lublinie. Mając tak bogate doświadczenie zawodowe z pewnością będzie godnie pełnił nową funkcję w świdnickiej komendzie.

Przypomnijmy, że podinsp. Paweł Solarski zastąpi Grzegorz Hołub, który po 11 latach pracy na stanowisku zastępcy komendanta w Świdniku został przeniesiony do dalszej służby w Komendzie Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

KPP w Świdniku

Last modified: 2 lipca 2020