Zmazać plamę

Autor: |

Tym razem w środku tygodnia zostanie rozegrana 19. kolejka TAURON 1. Ligi. W środowy wieczór, o godzinie 18:00 PZL LEONARDO Avia Świdnik podejmie Olimpię Sulęcin.

Po dotkliwej porażce w Nowej Soli siatkarze Avii będą chcieli jak najszybciej powrócić na zwycięską ścieżkę. W teorii środowy mecz będzie ku temu idealną okazją i nie powinien im sprawić większych problemów. Do Świdnika przyjeżdża walcząca o utrzymanie Olimpia Sulęcin.

Poprzedni mecz między tymi drużynami zakończył się wygraną gości z lotniczego miasta 3:0. Wówczas przed kamerami Polsatu Sport Avia pokazała znacznie lepszą siatkówkę i zwyciężyła bardzo efektownie.

Aktualnie Olimpia Sulęcin zajmuje 13. miejsce w tabeli. Wygrali sześć spotkań, a dwunastokrotnie schodzi z parkietu pokonani. Ostatnio trzy razy z rzędu. Podopieczni trenera Konrada Copa potrzebują punktów niczym tlenu. Czy uda im się wywalczyć chociaż jeden w Świdniku? Przekonamy się już jutro o godzinie 18:00. Bilety na ten mecz można kupić tylko online na https://avia-swidnik.pl/sklep/produkt/13-01-2024-pzl-leonardo-avia-swidnik-vs-olimpia/

Last modified: 23 stycznia 2024

Zmień język »
Skip to content