Zima w mieście

Autor: |

Początek lutego dzieci i młodzież z województwa lubelskiego spędziły na beztroskiej zabawie.  Odwiedzały babcie, wujków, wybrały się na zimowisko. Dla tych, którzy ferie spędzali w mieście, Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku także przygotował wiele atrakcji.

Warsztaty teatralne, modelarskie i plastyczne, nauka gry na perkusji i warsztaty robienia biżuterii, pokaz baniek mydlanych, „gry bez prądu” i seanse filmowe w kinie Lot oraz olimpiada sportowa. To tylko nieliczne zajęcia, które przygotowali organizatorzy „Zimy w mieście”.

– Staraliśmy się, żeby program tegorocznej akcji był bogaty i atrakcyjny dla dzieci. Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy Teatr Kropka, który wystawił spektakl „Zakochany Klaun”. Dzieci poznały iluzjonistę, który zdradził im tajniki magii. Dużo radości sprawiły wycieczki do Teatru Andersena, Strefy Historii oraz do  ośrodka jeździeckiego Bonanza – mówi Magdalena Mróz, koordynator akcji.

:Zima w mieście”, jak co roku, cieszyła się dużym powodzeniem. W wycieczkach i zabawach wzięło udział 46 dzieci, w wieku 7-12 lat.

Last modified: 5 czerwca 2020