Zgłoś się na Eko Targ

Autor: |

Trwają przygotowania do III edycji świdnickiego Eko Targu. Impreza, promująca wyroby regionalne, naturalne i ekologiczne, zaplanowana jest 11 września, na placu Konstytucji 3 maja. Towarzyszyć jej będą warsztaty, spektakle edukacyjne, występy muzyczne i oczywiście ciekawe propozycje dla najmłodszych.

Wydarzenie po raz pierwszy zorganizowano w 2019 roku. Cieszyło się dużym zainteresowaniem świdniczan, więc Urząd Miasta postanowił przygotowywać je cyklicznie.

– Eko Targ daje możliwość zaprezentowania się wystawcom z branż, między innymi, żywieniowej, kosmetycznej i rękodzielniczej. Mieszkańcy zaś mogą liczyć na zakup naturalnych i ekologicznych wyrobów oraz na dobrą zabawę – mówi Katarzyna Lis, rzecznik prasowy UM.

Rozpoczął się już nabór wystawców. Zgłaszać mogą się, na przykład, producenci ekologicznej żywności, sprzedawcy ekokosmetyków, twórcy rękodzieła. Udział w targu jest bezpłatny, organizator zapewnia namiot, stół i krzesła. Deklarację udziału w wydarzeniu należy przesłać do 13 sierpnia, na adres e-mail: rjakubow@e-swidnik.pl.

Last modified: 25 października 2021