Żegnaj lato na rok…

Autor: |

14 września, wycieczką do Stryjna oraz pieczonymi przy ognisku kiełbaskami pożegnaliśmy lato i wakacyjną akcję Głosu Świdnika i klubu Alfa „Na rowerowym szlaku”. 37 miłośnikom dwóch kółek, którzy wzięli udział w niedzielnej wyprawie, towarzyszyła dobra pogoda i fantastyczne humory.

W Stryjnie, w gościnnym gospodarstwie Antoniego Flora, jednego z uczestników naszych wycieczek, czekały na nas nie tylko pyszne kiełbaski, ale i wspaniałe ciasta ze śliwkami i malinami, gorąca kawa, zimne soki, kompoty z czerwonych porzeczek i jabłek. Na degustowaniu tych smakołyków oraz rozmowach o minionych i przyszłych rowerowych wyprawach spędziliśmy kilka godzin.

Czwarta edycja akcji cieszyła się ogromnym powodzeniem. Łącznie wzięły w niej udział 53 osoby, nie tylko ze Świdnika, ale także z Krępca, Franciszkowa, Wierzchowisk, Chełma, a nawet z Torunia. W sumie, w ciągu 26 godzin, przejechaliśmy aż 292 km.

Wszystkim uczestnikom akcji „Na rowerowym szlaku” dziękujemy za wspólnie spędzony czas, panu Antoniemu i jego rodzinie za serdeczne przyjęcie, a właścicielom salonu urody „Kaszmir”, sklepu Wisan, firmy „Maros” za zasponsorowanie pożegnalnego biesiadowania.

Agnieszka Wójcik

Last modified: 8 czerwca 2020