Zbliża się Weekend Cudów

Autor: |

Wolontariusze Szlachetnej Paczki podczas ubiegłorocznego Weekendu Cudów
Czyli czas, w którym wolontariusze ogólnopolskiego projektu Szlachetna Paczka odwiedzają potrzebujących, by przekazać im prezenty przygotowane przez darczyńców. W tym roku trafią one do 60 rodzin mieszkających na terenie powiatu świdnickiego.

Na początku listopada uruchomiono internetową bazę Szlachetnej Paczki. Znaleźli się w niej ludzie, którzy zmagają się z ubóstwem, samotnością i ciężkimi chorobami. Chętni mogli poznać ich historię oraz listę potrzeb i odmienić ich losy, przygotowując paczkę. Darczyńców udało się znaleźć dla wszystkich zgłoszonych potrzebujących z powiatu świdnickiego. Teraz przyszedł czas na przekazanie darów.

W piątek, w galerii Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej (ul. Niepodległości 13) ruszy magazyn świdnickiej Szlachetnej Paczki. Tego dnia wolontariusze będą czekać na darczyńców od godz. 10.00 do 18.00. W sobotę paczki będzie można przynieść między 9.00 a 18.00, a w niedzielę od 9.00 do 12.00. Przez cały weekend wolontariusze będą dostarczali je do podopiecznych projektu.

Last modified: 8 grudnia 2021