Zbiórka walką o przetrwanie

Autor: |

Fot. zrzutka.pl

Druga fala koronawirusa i kolejny lockdown spowodowały zamknięcie restauracji, hoteli i siłowni. Nie wiadomo, kiedy będą mogły zaprosić do siebie klientów. Ich właściciel za wszelką cenę próbują walczyć o przetrwanie. Popularną formą jest organizacja internetowych zbiórek. Jedną z nich właśnie ogłosiła świdnicka firma.

Centrum Rekreacji i Urody 4YOU powstało 14 lat temu. Jego klienci mogli korzystać, między innymi, z treningów, rehabilitacji, odchudzania, wyszczuplania oraz zabiegów kosmetycznych. Pandemia koronawirusa i drugi lockdown stały się dużym zagrożeniem dla Centrum.

– Niestety drugiej fali epidemii nie przetrwam. Mam zamknięte 2/3 firmy. Nie kwalifikujemy się do pomocy branżowej, ponieważ nie prowadzimy typowego klubu fitness. Do tego dochodzi kredyt na sprzęt, lokal i inne opłaty. Samymi usługami z kosmetykami nie jestem w stanie sobie poradzić. Chcę, żeby firma dalej funkcjonowała dla moich klientek. Nie ma takiego drugiego miejsca w okolicy dla pań, w którym pomagamy akceptować siebie i szukać tego, co w nas najważniejsze – mówi Teresa Polakowska, właścicielka Centrum Rekreacji i Urody 4YOU.

Pomimo trudnej sytuacji, pani Teresa się nie poddaje i walczy o swoją działalność. Z tego powodu założyła internetową zbiórkę. Jej cel to zebranie 15 tysięcy złotych. Taka forma pomocy spodobała się klientkom, które kierują wiele pozytywnych słów w stronę właścicielki.

– Aż szkoda żeby tak fajne miejsce miało przestać istnieć. Kochani pomagajmy. Pani właścicielka jest miła i zawsze z uśmiechem na twarzy. To miejsce jest dla pań. Można się tam czuć swobodnie i nikt nikogo nie krytykuje – czytamy w komentarzach, na Facebooku.

Jak pomóc?

Aby wesprzeć zbiórkę, wystarczy wejść na stronę internetową: www.zrzutka.pl/pmfud8 i kliknąć przycisk „Wpłać na zrzutkę”. Następnie należy wybrać kwotę, którą chcemy przekazać oraz metodę płatności. W podsumowaniu można podać imię, nazwisko oraz adres e-mail lub wpłacić anonimowo. Do tej pory akcję wsparło 47 osób, przekazując łącznie ponad 1600 złotych.

Last modified: 3 lutego 2021