Zaśpiewają o wolności

Autor: |

„Wolność” będzie tematem przewodnim czwartkowego koncertu, na który zapraszają Świdnickie Towarzystwo Muzyczne oraz Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna. Wydarzenie odbędzie się z okazji 70-lecia naszego miasta.

Na koncert złożą się różnorodne utwory, począwszy od Preludium e-moll Chopina, przez piosenki muzyki popularnej do utworów rockowych. Od Marka Grechuty i Zbigniewa Wodeckiego, do zespołów Chłopcy z Placu Broni oraz Dżem. Wystąpią uczniowie Ogniska Muzycznego, którzy zaprezentują się w składach, zespołowo oraz jako soliści.

W różnych składach, zespołowo i jako soliści, wystąpią uczniowie Ogniska Muzycznego w Świdniku, którzy zaprezentują publiczności swoje talenty wokalne i instrumentalne.

Koncert odbędzie się już w najbliższy czwartek, o godz. 17:00 w Zaułku Poetów. Wstęp wolny.

Dołącz do Ogniska Muzycznego

Ruszyły już zapisy na nowy rok szkolny w Ognisku Muzycznym. Dołączyć mogą wszyscy miłośnicy muzyki – zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Chętni skorzystają z zajęć ze śpiewu rozrywkowego i instrumentalnego. Ci, którym marzy się gra na instrumentach spróbują swoich sił na pianinie i innych instrumentach klawiszowych, gitarze klasycznej, akustycznej, elektrycznej albo basowej, a także ukulele, perkusji czy akordeonie.

Zajęcia prowadzone są indywidualnie, wyjątkiem są zespoły muzyczne. Program dopasowany jest do ucznia, jego możliwości i zdolności. Zapisy prowadzone są pod nr tel. 607 765 184.

Last modified: 20 czerwca 2024

Zmień język »
Skip to content