Zaśpiewają na patriotyczną nutę

Autor: |

Miejski Ośrodek kultury, już po raz 22. organizuje Przegląd Piosenki Patriotycznej. W wydarzeniu mogą wziąć udział przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Podczas przeglądu zaprezentują się soliści, duety oraz zespoły wokalne w czterech kategoriach wiekowych: przedszkola (najstarsza grupa), uczniowie klas I-III szkół podstawowych, uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych oraz uczniowie klas licealnych. W przypadku przedszkoli daną placówkę może reprezentować jedna grupa, natomiast szkół – trzy.

Osoba, chcąca wziąć udział w wydarzeniu, powinna przygotować repertuar o charakterze patriotycznym. Czas prezentacji nie powinien przekraczać 5 minut. Wykonawcy może towarzyszyć akompaniator lub nagranie akompaniamentu muzycznego, które należy przesłać do 2 listopada na adres e-mail: akustycy@mok.swidnik.pl. W treści wiadomości trzeba podać imię i nazwisko uczestnika lub nazwę zespołu.

Zgłoszenia na przegląd przyjmowane są do 2 listopada, w sekretariacie MOK. Kartę zgłoszenia oraz regulamin można znaleźć na stronie www.mok.swidnik.pl. Przegląd Piosenki Patriotycznej odbędzie się 14 listopada. Występy grup przedszkolnych zaplanowano o godz. 11.00, a szkolnych o 13.00.

Informacje o wszystkich wydarzeniach w naszym mieście oraz aktualny repertuar Kina Lot znajdziecie w Kalendarzu Wydarzeń.

Last modified: 15 listopada 2021