Zapraszają na kiermasz

Autor: |

Koło Gospodyń Miejskich „Praktyczna Pani” ma coraz więcej pomysłów na rozwinięcie działalności. Jednym z nich jest kiermasz świąteczny, na który zaprasza do Filii nr 1 Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej. Na zakupy będzie można przychodzić od 1 do 31 grudnia, w godzinach pracy placówki przy ul. Ratajczaka 7.

Kiermasz wprawdzie świąteczny, ale oprócz pięknych stroików,  choinkowych zawieszek z drewna, szydełkowych aniołków, magnesików w kształcie choinek, gwiazdek, serduszek i dzwoneczków, znajdą się na nim również produkty niezwiązane z Bożym Narodzeniem. Gospodynie proponują makramy ze sznurka, które mogą być wykorzystane na przykład jako kwietniki, łapacze snów, ozdobne sploty do dekoracji. Nie zabraknie też drewnianych podstawek z wesołymi motywami, pudełek na długopisy zdobionych techniką decoupage, bawełnianych siateczek. Wszystko wykonane własnoręcznie przez „praktyczne panie”.

– Zapraszamy serdecznie, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Oferowane przez nas przedmioty mogą stać się ozdobą domu lub świątecznego stołu albo doskonałym prezentem na mikołajki czy pod choinkę – mówi Aleksandra Majewska, kierownik Filii nr 1.

Placówka czynna jest w następujących godzinach: poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki 10.00-18.00, w środy 8.00-15.00. W soboty i niedziele F nr 1 jest zamknięta.

Last modified: 1 grudnia 2021