Zagrają dla Jasia

Autor: |

W ubiegłym tygodniu, w terminalu lotniska zorganizowano minikoncert jazzowy. W rolę muzyków wcielili się pracownicy PLL. Dla wszystkich, którzy chcieliby usłyszeć wyjątkowy zespół mamy dobrą wiadomość. Na piątek zaplanowano jego kolejny występ.

Ubiegłotygodniowy koncert miał związek z rozpoczynającym się w Lublinie festiwalem jazzowym. Przed pasażerami wystąpili: grający na perkusji Krzysztof Wójtowicz, prezes PLL, gitarzysta Piotr Jankowski, który jest rzecznikiem prasowym lotniska, Cezary Małyska, pracownik działu obsługi naziemnej, grający na basie oraz saksofonista, Zbigniew Nankiewicz, na co dzień pracownik Służby Ochrony Lotniska.

Najbliższemu spotkaniu przyświecać będzie szczytny cel. W czasie koncertu zbierane będą pieniądze na leczenie Jasia Karwowskiego.

– Tak jak poprzednio, oprócz pracowników PLL wystąpią zaproszeni goście: Maciej Olechnowicz z zespołu Mystic Blend, Sławomir Flis z grupy Rewelersi, Krzysztof Hamerla oraz grający na wibrafonie Mirosław Apanasienko (Rewelersi). Zaprezentujemy piosenki Burta Bacharacha, zespołu Earth Wind & Fire oraz instrumentalne utwory jazzowe Herbie Hancocka i Paula Desmonda – mówi Piotr Jankowski.

Po koncercie wystąpi grupa Rafała Tudruja, a następnie Los Centauros z Lublina. W terminalu zatańczą również członkowie zespołu Leszczyniacy, którzy będą zbierać datki do puszek.

Początek koncertu o godzinie 16.00.

Last modified: 26 maja 2020

Zmień język »