Zagłosuj na naszą Miss Polonia

Autor: |

fot. Magdalena Michalak / www.misspolonia.com.pl
Ma na koncie wygraną w konkursie „Wielkopolska Miss 2019”. Teraz jej nazwisko znalazło się na liście 20 najpiękniejszych Polek, które walczą o tytuł Miss Polonia 2020. Już za kilka tygodni dowiemy się, czy Agata Jarosz zdobędzie koronę.   

O udziale świdniczanki w konkursie pisaliśmy jeszcze w październiku. Wówczas opowiedziała nam o swojej przygodzie oraz przygotowaniach do finału. W związku z pandemią, nie było jednak wiadomo, kiedy poznamy następczynię aktualnej Miss Polonia – Karoliny Bielawskiej. Teraz termin finału jest już znany i zbliża się wielkimi krokami. O tym, która z finalistek otrzyma tytuł Najpiękniejszej, dowiemy się 8 marca. Gala finałowa odbędzie się w Teatrze Wielkim w Łodzi.

– Jestem bardzo podekscytowana i nie mogę się już doczekać. To wspaniała okazja do zdobycia doświadczenia i pewności siebie. Finał miał odbyć się w ubiegłym roku, jednak koronawirus pomieszał nam wszystkim szyki – mówi Agata Jarosz. Dodaje: – Każda z kandydatek jest na swój sposób wyjątkowa i wyróżnia się czymś innym. Trudno powiedzieć, której z nas przypadnie korona Miss Polonia.

Tytuł Najpiękniejszej to nie jedyne wyróżnienie, o które walczy 23-latka. Kandydatka ze Świdnika może również zostać Miss Publiczności. Głosowanie odbywa się drogą sms. Aby oddać swój głos na Agatę Jarosz, należy wysłać wiadomość o treści MISSPOLONIA.5 na numer 73601 (koszt 3,69 zł z VAT/sms). Zwycięży finalistka, na którą zagłosuje najwięcej osób. Smsy można wysyłać do 8 marca.

Miss Polonia to najbardziej prestiżowy konkurs w Polsce. Gdyby Agata Jarosz została jego laureatką, mogłaby startować w konkursie międzynarodowym.

Last modified: 19 lutego 2021

Zmień język »