Zaczęli od poloneza

Autor: |

Maturzyści z Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej na miejsce studniówkowego balu wybrali Dwór Choiny. Po kilkunastu godzinach zabawy uczniowie Technikum nr 1, z klas o profilu technik mechanik lotniczy, technik eksploatacji portów i terminali, technik ekonomista, technik informatyk oraz I Liceum Profilowanego z klasy mundurowej żałowali, że czas minął zbyt szybko.

Piątkowy wieczór, 17 stycznia, rozpoczął się uroczystym polonezem, przygotowanym pod bacznym okiem Leszka Onuszkiewicza, kierownika internatu PCEZ. Nie zabrakło także serdecznych podziękowań od uczniów i ich rodziców dla grona pedagogicznego oraz życzeń dla maturzystów, by na dalszej drodze, dorosłego już życia, sprzyjało im szczęście i pomyślność. Po części oficjalnej pozostała już tylko dobra zabawa, a tej przez całą noc nie brakowało.

– Na studniówce, która trwała do godziny 5 rano, bawiło się około 150 osób – mówi Anna Goral, dyrektor PCEZ. – Wszystkimi przygotowaniami zajęli się rodzice. Młodzież jest bardzo zadowolona, zarówno z fantastycznej atmosfery, jak i pięknych wnętrz oraz smacznych dań.

ow

Last modified: 29 czerwca 2020