Zabrzmią pieśni bardów

Autor: |

fot. www.facebook.com/piramidyofficial
Ich charyzma poruszała słuchaczy na całym świecie. Śpiewali na przekór ustrojowy, KGB i cenzurze, dając nadzieję na lepszy los. Teraz twórczość Włodzimierza Wysockiego i Buława Okudżawy zabrzmi w nowym wydaniu.

11 grudnia, w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku zagra zespół Piramidy, czyli Piotr Kajetan Matczuk, Tomasz Imienowski i Artur Chyb. Przygotowując koncert, muzycy bardzo dokładnie przemyśleli jego program. Podczas wydarzenia opowiedzą o barwnym i dramatycznym życiu obu bardów. Będzie można usłyszeć niezapomniane piosenki Włodzimierza Wysockiego, w tym legendarne “Ochota na Wołkov”, “Centrala zero siedem”, “Gdzie Wywiozą” oraz najbardziej znane pieśni Bułata Okudżawy, m.in.: “Aleksander Sergiejewicz Puszkin”, “Trzy Miłości”, “Pieśń o Huzarze” a także “Modlitwę – Dopóki ziemia kręci się” oraz wiele innych.

Koncert zaplanowano 11 grudnia, o godz. 18.00, w sali kameralnej MOK. Bilety w cenie 50 zł (grupowy) i 60 zł (normalny do kupienia na stronie www.mok.swidnik.pl.

Informacje o wszystkich wydarzeniach w naszym mieście oraz aktualny repertuar Kina Lot znajdziecie w Kalendarzu Wydarzeń.

Uwaga! Zmiana terminu wydarzenia

Koncert odbędzie się 9 stycznia 2022 roku (niedziela). Wszystkie zakupione dotąd bilety zachowują ważność.

Last modified: 3 stycznia 2022