Zabawa na koniec lata

Autor: |

Dobiegają końca letnie potańcówki, na których przez całe wakacje bawili się starsi i młodsi świdniczanie oraz wielu gości z sąsiednich miejscowości. Okazję do wspólnych szaleństw na parkiecie będą mieli jeszcze jutro.

O godz. 17.00, w muszli koncertowej przy Dziennym Domu Seniora, rozpocznie się bal na zakończenie lata. Do tańca porwie zebranych zespół Convers Band. Motywem przewodnim spotkania będą kwiaty.

– Zachęcamy uczestników, by wykorzystali ten element w swoich strojach. Mogą to być, na przykład, kapelusze ozdobione kwiatami, kwiaty we włosach, kwiatowy kotylion lub opaska. Liczymy na kreatywność naszych tancerzy – mówi Beata Portka, zastępca dyrektora Centrum Usług Społecznych. Dodaje: – Oprócz tańców, w programie spotkania znalazły się konkursy z nagrodami, poczęstunek, wystawa rękodzieła członków świdnickiego oddziału ZERiI. Będzie też można zrobić sobie zdjęcie w fotoramce, do której zakupiliśmy różne gadżety. Szykujemy również wiele innych niespodzianek, ale szczegółów nie zdradzę. Liczymy, że pogoda dopisze i zakończymy lato w doskonałych nastrojach. Zapraszamy serdecznie.

Projekt realizowany jest w ramach Budżetu Obywatelskiego. Jego organizatorami są: CUS, Miejski Ośrodek Kultury oraz Strefa Historii. Do tej pory świdniczanie bawili się przy dźwiękach muzyki serwowanej przez oraz zespoły Hit Trio, Fraglesi, BeFolk, Simon, Evenii, Electric Live Orchestra i Maciejowa Kapela.

Uwaga! W przypadku niesprzyjającej aury, potańcówka odbędzie się w innym terminie.

Last modified: 2 września 2021