Za chwilę „Zima w mieście”

Autor: |

W styczniu uczniów z naszego województwa czeka dwutygodniowa przerwa od szkoły. Jak co roku, Miejski Ośrodek Kultury zaprasza w tym czasie tych, którzy ferie spędzą w Świdniku, na akcję „Zima w mieście”. Na uczestników półkolonii czeka mnóstwo dobrej zabawy.

Tradycyjnie akcję podzielono na dwa turnusy. Pierwszy rozpocznie się 13 i potrwa do 17 stycznia. Drugi zaplanowano od 20 do 24 stycznia. Półkolonie skierowane są do dzieci w wieku 6-12 lat, mieszkających na terenie Gminy Świdnik.

Opłata za „Zimę w mieście” wynosi 200 zł brutto. Liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 45 na każdy turnus. Przypominamy, że jedno dziecko może wziąć udział tylko w jednym turnusie.

Zapisy na zimowy wypoczynek ruszą 2 stycznia, o godz. 12.00. Podobnie jak w roku ubiegłym, będą prowadzone wyłącznie online, przez stronę www.mok.swidnik.pl/polkolonie. Aby ich dokonać, należy zapoznać się z regulaminem akcji, który szczegółowo opisuje sposób rezerwacji oraz dostarczyć, w ciągu 3 dni roboczych od dokonania płatności, prawidłowo wypełnioną i podpisaną przez oboje rodziców lub opiekunów prawnych kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku. Nie ma możliwości rezerwacji miejsc, zapisów osobiście lub telefonicznie.

PROGRAM:

poniedziałek – wyjazd do Skate Town

wtorek – spektakl „Arabela” w Teatrze Andersena oraz warsztaty „Spotkanie z Lalkarzem”

środa – warsztaty z robienia czekolady w fabryce Czekoladowa Solidarność (Galeria Olimp w Lublinie) oraz wizyta w Sky Park Olimp (ścianka wspinaczkowa)

czwartek – film w kinie Lot oraz trening judo i warsztaty z zumby (dawna siedziba MOK Świdnik, ul. Wyszyńskiego)

piątek – wyjazd do Muzeum Wsi Lubelskiej (warsztaty – żywa gra planszowa „Czarna Studnia” inspirowana przedwojennymi grami i zabawami dziecięcymi, ognisko, przejażdżki)

Last modified: 11 maja 2020