Wypadek z udziałem 4 pojazdów

Autor: |

Do groźnego wypadku doszło dziś rano na trasie Piaski – Chełm. W miejscowości Brzezice (pow. świdnicki) zderzyły się cztery pojazdy. Nie żyje jedna osoba.

Wypadek miał miejsce około godziny 6.30. Samochód marki Alfa Romeo, jadący od strony Piask w kierunku Chełma, zjechał na przeciwległy pas i uderzył w pojazd ciężarowy kierujący się w stronę Lublina.

– W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca alfy romeo – informuje st. asp. Magdalena Szczepanowska z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku. Dodaje: – Za ciężarówką jechały samochód osobowy i bus. Osobówka uderzyła w samochód ciężarowy, a w nią bus. Oba pojazdy wylądowały w rowie. Do szpitala zabrano kierowcę samochodu osobowego oraz pasażera busa. Kierujący ciężarówką nie ma żadnych obrażeń. W chwili prowadzenia pojazdu był trzeźwy.

Na miejscu pracują prokurator, policja, straż pożarna oraz zespoły ratownictwa medycznego. Nie wiadomo jeszcze jak doszło do wypadku. Kierowcy poruszający się trasą Piaski – Chełm muszą liczyć się z utrudnieniami.  

Last modified: 1 września 2021