Wieczorny seans na świeżym powietrzu (foto)

Autor: |

Wczorajsza odsłona Kulturalnego Lata 2022 umożliwiła wszystkim chętnym obejrzenie filmów w kinie „pod chmurką”.

Wszyscy, którzy postanowili spędzić sobotni wieczór na Zielonym LOFie przy ul. Krępieckiej, mieli okazję przenieść się w świat „Toniego Erdmanna” oraz pośmiać się dzięki komedii „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!”.

Pogoda dopisała, podobnie jak frekwencja oraz atmosfera. Druga odsłona kina plenerowego cieszyła się dużym powodzeniem wśród świdniczan, którzy licznie przybyli, by obejrzeć filmy pod gwiaździstym niebem.

Wakacyjny rozkład jazdy

Najbliższe spotkanie w ramach Kulturalnego Lata zaplanowane jest na czwartek, 11 sierpnia. W muszli koncertowej CUS odbędzie się potańcówka, która rozpocznie się już o godzinie 17.00. Następna potańcówka zaplanowana jest na 25 sierpnia.

Najbliższa sobota, 13 sierpnia, to czas na odpoczynek na Parku Avia. Strefa chill zachęca do spędzenia czasu wśród najbliższych, a leżaki i dobra muzyka z pewnością pomogą się zrelaksować. Następna strefa chill: 27 sierpnia.

Przed nami również trzecia odsłona kina plenerowego. 20 sierpnia zostaną wyświetlone filmy: „W ułamku sekundy” oraz „1917”.

Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach Kulturalnego Lata jest bezpłatny. Wyłącznym partnerem strategicznym jest P. K. Pegimek. Patronat honorowy sprawuje burmistrz Waldemar Jakson. Partnerami akcji są: Miasto Świdnik, Park Avia oraz Remondis Świdnik.

Last modified: 8 sierpnia 2022

Accessibility Toolbar

Zmień język »