Weź udział i zatankuj za darmo

Autor: |

Warkot, pomruk, a może ryk? Jaki silnik zagra najpiękniej? Dźwięk wydobywający się z rur wydechowych dla miłośników motoryzacji to ton, który mógłby burzyć budynki. Właśnie dla takich osób zaprzyjaźniona redakcja Głosu Świdnika przygotowała specjalny konkurs – „Głos Silnika”.

Aby wziąć w nim udział wystarczy nagrać krótkie audio (do 30 sekund) z prezentacją dźwięku swojego samochodu, bądź motocykla. Plik należy umieścić w specjalnie przygotowanej w tym celu zakładce na stronie https://glosswidnika/glossilnika. Nagrania można nadsyłać do 25 listopada. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zakup najnowszego numeru Głosu Świdnika (wydanie z dnia 12.11.2021) w celu podania kodu kreskowego podczas zgłoszenia. Gazetę można kupić w sklepach Społem, salonikach prasowych i supermarketach na terenie miasta. Konkurs rozstrzygnięty zostanie w systemie głosowania internetowego, które potrwa od 26 listopada do 9 grudnia do godz. 12.00.

Zwycięzca otrzyma zaproszenie do wzięcia udziału w programie Świdnik.TV, w którym podzieli się z widzami motoryzacyjną pasją oraz nagrodę w postaci możliwości zatankowania swojego pojazdu za darmo.

Last modified: 15 listopada 2021

Zmień język »