Weekend, Świdnik, Kultura

Autor: |

W ostatni weekend sierpnia naszym miastem zawładną motocykliści. Wszystko to za sprawą Świdnickiego Klubu Motocyklowego Usarz, który wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury organizują VIII Ogólnopolski Zlot Motocykli WSK i Innych. Impreza potrwa dwa dni, 29-30 sierpnia i odbędzie się na trawiastym lotnisku, przy ulicy Sportowej.

– Chcemy, by trzydziestoletnia historia produkcji motocykli w WSK Świdnik miała odzwierciedlenie w tej cyklicznej imprezie, która stanie się wyjątkowym, ogólnopolskim elementem promocji naszego miasta. Tylko Świdnik może pochwalić się produkcją polskiego motocykla na taką skalę – mówi Bartłomiej Pejo, prezes Klubu Usarz. – Tegorocznemu zlotowi towarzyszyć będzie wyrazista muzyka, w wykonaniu zespołów Raven, FSC oraz Mystic Blend. Przez cały czas towarzyszyć nam będzie DJ Alan White, który poprowadzi Afterparty – wieczorną potańcówkę pod gołym niebem. Myślę, że sierpniowe spotkanie miłośników  motocykli stanie się również okazją do wymiany doświadczeń, opowieści o dalekich wyprawach jednośladami. W tym roku bawimy się pod hasłem „ Weekend – Świdnik – Kultura”.

W ostatni weekend wakacji do udziału w wydarzeniu zapraszamy nie tylko motocyklistów, ale również wszystkich mieszkańców regionu. Szczegółowe  informacje i zapisy na facebook.com/klubusarz, e-mail: wsk@usarz.pl oraz pod numerami telefonów: Bartek – 608 364 305 i Karol – 603 644 806. Formularz zgłoszenia do pobrania poniżej.

d

Formularz_Zlot_WSK2015.pdf

Last modified: 8 czerwca 2020