Ważne zwycięstwo w Krośnie

Autor: |

Avia Świdnik pokonała, 3:2, Karpaty Krosno, dzięki czemu utrzymała prowadzenie w tabeli III ligi grupy lubelsko-podkarpackiej. Świdniczanie mają 3 punkty przewagi nad drugą Siarką Tarnobrzeg.

W pierwszej połowie kibice oglądali dwa gole, a ich autorami byli goście ze Świdnika. Najpierw do siatki rywala trafił w 31 min. Łukasz Giza. Na 2:0 podwyższył 4 min. później Bartłomiej Mazurek. Po zmianie stron do ataków ruszyli gospodarze. I to Karpatom się opłaciło. Już minutę po wznowieniu gry Łukasza Gieresza pokonał Bartłomiej Buczek. Ten sam zawodnik wyrównał stan rywalizacji w 51 min. zawodów. Ostatnie słowo należało jednak do żółto-niebieskich. W 83 min. na strzał z około 30 metrów zdecydował się Rusłan Majdan. Piłka po strzale pomocnika Avii odbiła się od słupka, potem od pleców bramkarza Karpat i wpadła do siatki.

Last modified: 30 czerwca 2020