W sobotę wspieraj Avię

Autor: |

W najbliższą sobotę, o godzinie 17:00 w hali Szkoły Podstawowej nr 7 Polski Cukier Avia Świdnik, w ramach 11. kolejki TAURON 1. Ligi, podejmie KKS Mickiewicz Kluczbork.

Zespół z Kluczborka, który w poprzednim sezonie awansował do fazy play-off, w obecnej kampanii zaliczył przeciętny początek sezonu. Wygrał cztery spotkania, a siedem razy uznawał wyższość rywali. Wpływ na to ma na pewno fakt, że z drużyny odeszło kilku kluczowych zawodników. W ostatniej kolejce Mickiewicz przegrał we Wrześni z miejscowym Krispolem 3:1. Avia zapewne będzie chciała pójść za ciosem po ważnej wygranej w Częstochowie. W poprzednim sezonie w rywalizacji obu drużyn padł remis. W Kluczborku wygrali gospodarze 3:1, zaś żółto-niebiescy zrewanżowali się w Świdniku takim samym rezultatem.

Początek sobotniego spotkania o godzinie 17:00.

Bilety na ten mecz oraz inne na rundę zasadniczą sezonu 2021/2022, a także gadżety klubowe można kupić tylko online poprzez stronę www.avia-swidnik.pl/sklep.

Bilety i karnety wstępu na mecze Rodzaj wydarzeniaCena – zawiera podatek VAT
1.Bilet normalnyMecz siatkarski14,00 zł
2.Bilet ulgowy* Mecz siatkarski 8,00 zł
3.Wstęp dla dzieci do lat 6** Mecz siatkarski 0,00 zł
4.Karnet sezonowy normalnySezon180,00 zł
5.Karnet sezonowy ulgowySezon100,00 zł

* bilet ulgowy: dzieci powyżej 6 roku życia, młodzież ucząca się do 26 roku życia, emeryci, renciści, kombatanci i ofiary represji okresu wojennego oraz powojennego, niepełnosprawni z orzeczonym znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, honorowi dawcy krwi (decyduje dokument potwierdzający wiek/status i tożsamość)
** wejście wyłącznie z osobą pełnoletnią (rodzic, opiekun)

Informacje o wszystkich wydarzeniach w naszym mieście oraz aktualny repertuar Kina Lot znajdziecie w Kalendarzu Wydarzeń.

Last modified: 25 listopada 2021