Usługi dźwigowe i wynajem dźwigów w Lublinie i Świdniku

Autor: |

Usługi dźwigowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem przez cały rok. Dźwigi i żurawie samochodowe można wykorzystywać do wielu różnych prac, w których trzeba podnosić i przenosić ogromne ciężary. W każdym mieście można znaleźć co najmniej jedną firmę, która oferuje swoim klientom profesjonalną pomoc w postaci usług dźwigowych. W Lublinie i Świdniku można korzystać z oferty kilku różnych firm, a od niedawna swoje usługi proponuje firma Dźwigi i Podnośniki Dariusz Kujawa, która już wkrótce uruchomi w Lublinie swój oficjalny oddział. Co warto wiedzieć o firmie? Z jakich usług można skorzystać?

Dźwigi i Podnośniki Dariusz Kujawa – firma z bogatym doświadczeniem

Historia firmy rozpoczęła się w 1989 roku w Warszawie. To w stolicy i na terenie województwa mazowieckiego firma zdobywała swoje doświadczenie i nieustannie rozwijała się inwestując w nowe pojazdy i maszyny oraz zatrudniając najlepszych operatorów z uprawnieniami UDT. Setki zrealizowanych zleceń na usługi dźwigowe, mnóstwo niestandardowych prac z wykorzystaniem dźwigów i żurawi, dziesiątki wyzwań, z którymi konkurencja nie dawała sobie rady – to wszystko wpłynęło na fakt, iż obecnie firma Dźwigi i Podnośniki uznawana jest za lidera w branży usług dźwigowych w województwie mazowieckim.

Można śmiało powiedzieć, że na Mazowszu firma znana również jako Podnosimy.pl osiągnęła już wszystko, dlatego zupełnie zrozumiałym krokiem jest rozszerzenie obszaru działalności o nowe lokalizacje. Nie bez przyczyny padło na Lublin i Świdnik – to właśnie z naszych obszarów coraz więcej klientów zgłasza się do Podnosimy.pl, by zamówić żurawie wieżowe mobilne czy dźwigi samochodowe.

Usługi dźwigowe i wynajem dźwigów w Lublinie, Świdniku i okolicach

Zainteresowanie usługami dźwigowymi i wynajmem dźwigów w Świdniku i Lublinie związane jest z nieustannym rozwojem naszych miast. Na Lubelszczyźnie nie brakuje nowych inwestycji, a także miejsc wymagających modernizacji, przy których pomoc dźwigu czy mobilnego żurawia wieżowego jest niezbędna.

Dźwigi i Podnośniki to szeroka flota pojazdów dźwigowych: mobilne żurawie wieżowe do 60 metrów, dźwigi samojezdne o udźwigu do 350 ton, mini żurawie i samochody HDS Palfinger. Każdy z pojazdów udostępniany jest wraz z profesjonalną obsługą realizowaną przez najlepszych operatorów. Firma stawia na najlepszych producentów dźwigów i żurawi: Spierings, Liebherr, TEREX Demag czy Grove.

Usługi dźwigowe i wynajem dźwigów w Świdniku i Lublinie realizowany jest przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Aktualnie dźwigi i żurawie dojeżdżają do Świdnika i Lublina z Warszawy, by realizować większe zlecenia. Już wkrótce w Lublinie zostanie uruchomiony oddział firmy wraz z parkiem maszynowym. Podobne działają już w Płocku i Łodzi.

Więcej o usługach dźwigowych w Lublinie i Świdniku można przeczytać na stronie https://www.podnosimy.pl/uslugi-dzwigowe-lublin/ – kliknij i dowiedz się więcej.

Do jakich prac można wynająć dźwigi i żurawie?

Dźwigi i żurawie mają bardzo duże zastosowanie związane nie tylko z budownictwem. Prace na budowie są oczywiste, ale dźwig czy żuraw może być także wykorzystany np. przy wodowaniu barek, transporcie dużych silników samolotowych, przy budowie i demontażu koła widokowego, scen i podestów na imprezach masowych i koncertach, przy wyciąganiu pojazdów z rzek i jezior, przy transporcie dużych klimatyzatorów na dachy wysokich budynków, a nawet do pracy na planach filmowych czy na imprezach jako dźwigi do skoków na linie.

To jedynie kilka przykładów zastosowania dźwigu i żurawia. Te pojazdy sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc przy podnoszeniu bardzo dużych ciężarów na mniejszą lub większą wysokość.

Firma Dźwigi i Podnośniki ma bogate doświadczenie w realizowaniu nieszablonowych zleceń wymagających precyzji i doskonałej umiejętności pracy z dużymi ciężarami. Dzięki otwartości na różne zlecenia, dla Podnosimy.pl nie ma zadań niemożliwych do wykonania. Takiej firmy, otwartej na podejmowanie wyzwań i gotowej do pracy dla nawet najbardziej wymagających klientów, w Świdniku i Lublinie brakowało.

Czy firma rozwinie się w Świdniku i Lublinie do takiego stopnia jak w Warszawie? Czy wyrośnie na niekwestionowanego lidera w branży również na Lubelszczyźnie? Wiele na to wskazuje. Będziemy się temu bacznie przyglądać.

/ REKLAMA /

Last modified: 21 września 2021