Uczniowie do piór

Autor: |

To już ostatni dzwonek na przesłanie prac do Konkursu Literacko-Plastycznego „Moja książka”. Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 3 czeka na nie do 10 maja.

Propozycja skierowana jest do uczniów w wieku 6-15 lat. Książkę mogą wykonać przy wykorzystaniu dowolnych form, technik i środków. Przewidziano trzy kategorie: literacką (proza, poezja), plastyczną i blog.

– Zastrzegamy sobie jednak prawo do tworzenia nowych. Ostateczną decyzję podejmuje jury, po obejrzeniu wszystkich książek – wyjaśnia Bożena Milanowska ze szkolnej biblioteki, która organizuje konkurs z Małgorzatą Żabińską.

Pracę, w wersji elektronicznej (skan, zdjęcie, filmik, prezentacja, plik pdf.), wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia należy przesłać do 10 maja, do godz. 23.59, na adres e-mail: biblioteka.sp3.swidnik@gmail.com (w temacie wpisując: Konkurs „MOJA KSIĄŻKA 2021”). Wyniki opublikowane zostaną do 12 czerwca.

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na Facebooku biblioteki SP nr 3. Wszelkich informacji na temat konkursu udziela Bożena Milanowska, e-mail: bozena.milanowska@gmail.com.

Last modified: 7 maja 2021

Zmień język »