Trwa zbiórka na pomoc rodzinie

Autor: |

fot. www.zrzutka.pl/9jxr9g
Wciąż prowadzona jest zbiórka pieniędzy dla rodziny Gołofitów, którzy w pożarze stracili cały dobytek. Do tragedii doszło 2 kwietnia, na poddaszu bloku przy ulicy Reja.

Z pomocą natychmiast ruszyli świdniczanie. Przyjaciele rodziny rozpoczęli składkę na stronie www.zrzutka.pl, z której dochód zostanie przeznaczony na remont mieszkania i bieżące potrzeby poszkodowanych. Do tej pory, przy wsparciu 815 osób, udało się zebrać 88 503 zł. Do potrzebnych 100 tys. zł brakuje już tylko nieco ponad 11,4 tys. zł.

– Dzieci Cyryl – lat 4, Marcel – lat 6, Antoś – lat 14, Igor -lat 17, mama Marta i tata Janek pozostali tylko w tym, co mieli na sobie. Mieszkanie jest doszczętnie zniszczone, wymaga generalnego remontu, łącznie z odtworzeniem konstrukcji dachu. Będą potrzebowali również środków na odtworzenie przedmiotów codziennego użytku, począwszy od ubrań, butów, poprzez meble, książki do szkoły, pościel, podstawowy sprzęt AGD, jak pralka lub sprzęt multimedialny dla dzieci do zdalnego nauczania itp. Pożar strawił większość, reszta nie nadaje się do użytku ze względu na okopcenie, zalanie. Sami nie udźwigną tego problemu, dlatego zwracamy się z prośbą do Państwa o wpłatę nawet najdrobniejszej kwoty – piszą na stronie zbiórki przyjaciele Państwa Gołofitów.

Osoby, które chciałyby dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć rodzinę, mogą to zrobić za pośrednictwem strony https://zrzutka.pl/9jxr9g. Liczy się każda wpłata.

Last modified: 26 kwietnia 2021