Trwa „lato w mieście”!

Autor: |

Fot. MOK w Świdniku
Najmłodsi świdniczanie rozpoczęli w tym tygodniu „Lato w mieście”. Jak zwykle organizatorzy zadbali o moc interesujących atrakcji.

W półkoloniach biorą udział dzieciaki w wieku od 6 do 10 lat. Podobnie jak w ubiegłych latach, wakacyjną labę podzielono na trzy turnusy. Pierwszy rozpoczął się w poniedziałek i zakończy się 13 sierpnia. Kolejny z nich będzie trwać od 16 do 20 sierpnia, a ostatni od 23 do 27 sierpnia.

Pierwszego dnia uczestnicy półkolonii wyruszyli do Motycza. Czas wolny spędzili w Centrum Dobrego Wychowania. Czekały tam na nich gry i zabawy terenowe. Wtorek dzieciaki spędziły w Muzeum Wsi Lubelskiej. Miały okazję zobaczyć dawne życie na wsiach, dworkach i miasteczkach. Poznali również stare zwyczaje, obyczaje, tradycje i codzienność ludzi minionej epoki. Wczoraj, wakacyjny czas uczestnicy akcji spędzili w Parku Linowym w Ciechankach. Dziś, obejrzą seans w Kinie Lot oraz odwiedzą świdnicki Park Avia. Ostatni dzień dzieci spędzą w Magicznych Ogrodach czyli w rodzinnym parku tematycznym.

Organizatorem świdnickich półkolonii jest Miejski Ośrodek Kultury.

« z 2 »

Last modified: 12 sierpnia 2021