Toma z nową umową

Autor: |

Kolejnym zawodnikiem reprezentującym środek bloku, który przedłużył kontrakt z Avią Świdnik jest Przemysław Toma.

Niespełna 29-letni zawodnik przybył do Świdnika przed sezonem 2021/2022 z Mickiewicza Kluczbork. W żółto-niebieskich barwach zdobył 170 punktów.

– Zdecydowałem się zostać w Avii przede wszystkim ze względu na świetną atmosferę otaczającą klub. Cieszę się, że będę miał przyjemność zagrać kolejny sezon dla kibiców, którzy na każdym meczu oddają całe serce, żeby pomagać drużynie. Śmiało można powiedzieć, że w tym trudnym sezonie na wielu spotkaniach to oni byli przysłowiowym, siódmym zawodnikiem. Z każdym kolejnym sezonem staram się podwyższać poprzeczkę oraz stawiać na rozwój i jestem pewny, że Avia mi go zapewni. Czuć, że klub cały czas mocno rozwija się organizacyjnie i wszystko idzie w dobrym kierunku pod wieloma względami. Poza tym naprawdę satysfakcjonujące jest być częścią bogatej historii Avii Świdnik – powiedział Przemysław Toma.

– Przemek Toma to bardzo ambitny i waleczny środkowy. W ubiegłym sezonie, mimo kontuzji kolana, z zacięciem walczył o każdy punkt dla Avii. To mocny filar tego zespołu – dodał trener Witold Chwastyniak.

Last modified: 17 czerwca 2022

Zmień język »