To już przedszkolaki! (foto)

Autor: |

fot. Przedszkole nr 4
Zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, a przede wszystkim, być dzielnym przedszkolakiem, obiecały trzylatki z „Czwórki”. Wczoraj maluchy dołączyły do grona przedszkolaków.

Uroczystość odbyła się w ogrodzie przy Przedszkolu nr 4. Nim jednak najmłodsi powtórzyli słowa przysięgi, po raz pierwszy zaprezentowali się na scenie i pokazali czego nauczyli się w ciągu dwóch miesięcy. Dzieci zamieniły się w pomocników Pani Jesieni i wykonywały różne zadania. Wspólnie budowały dom dla jeży z jesiennych liści, przyklejały muchomorom zgubione kropki, zbierały orzechy dla wiewiórki i robiły korale z szyszek i kasztanów dla Pani Jesieni. Pokazały też, że pięknie malują farbami i tańczą.

Wreszcie przyszedł czas na najważniejszą część wydarzenia – pasowanie na przedszkolaka. Do grona społeczności P nr 4 trzylatki przyjęła wicedyrektor Angelika Biała. Dzieci otrzymały też pamiątkowe dyplomy, książki oraz niespodzianki, które wręczyła dyrektor Beata Kowalczyk.

Za udostępnienie zdjęć dziękujemy Przedszkolu nr 4.

Last modified: 12 października 2021

Zmień język »