Tani parking na początek wakacji

Autor: |

Port Lotniczy Lublin rozpoczyna sezon wakacyjny. W najbliższą niedzielę, 13 czerwca, wystartują pierwsze samoloty do chorwackiego Splitu i bułgarskiego Burgas. We wtorek, 19 czerwca, rusza połączenie do Gdańska. A dla pasażerów, którzy wybierają się na urlop w czerwcu, lubelskie lotnisko przygotowało miłą niespodziankę: po powrocie z wypoczynku za parking zapłacą o połowę taniej.

W ofercie na lato 2021 znalazły się połączenia oferowane przez linie lotnicze Wizzair, czyli rejsy z Lublina do Splitu, obsługiwane w niedziele i czwartki. Ta sama linia lotnicza przygotowała także loty nad Morze Czarne, czyli do Burgas. Polecimy tam z lubelskiego lotniska dwa razy w tygodniu: w niedziele i w środy. Z kolei samolotami naszego narodowego przewoźnika, LOT, będziemy mogli szybko dotrzeć do Gdańska, nad polskie morze, również dwa razy w tygodniu: we wtorki i soboty.

– Pamiętając o powodzeniu, jakim cieszyły się ubiegłoroczne loty na wakacje wśród mieszkańców województwa lubelskiego, jestem przekonany, że tegoroczna propozycja zostanie dobrze przyjęta. Powoli wracamy do normalności, za którą wszyscy tęsknimy, a szczególnie my, branża lotnicza. Dlatego cieszę się, że powracają do nas przewoźnicy i konsekwentnie odbudowujemy siatkę połączeń – mówi prezes Portu Lotniczego Lublin Andrzej Hawryluk.

Poza wakacyjnymi połączeniami, w siatce połączeń Portu Lotniczego Lublin znajduje się obecnie sześć tras: Doncaster, Dublin, Eindhoven, Londyn, Oslo i Warszawa. Szczegółowe informacje na temat rozkładu lotów dostępne są na stronie internetowej: www.airport.lublin.pl.

Last modified: 11 czerwca 2021