Taneczne popołudnie (foto)

Autor: |

Wprawdzie była to ostatnia potańcówka w tym sezonie, jednak nikt nie tracił dobrego humoru. Wiele w tym zasługi zespołu Pozytyvni.pl, który zachęcał do wspólnej zabawy, serwując same najbardziej znane i lubiane utwory. Świdniczanie tańczyli w rytm piosenek, między innymi, Krzysztofa Krawczyka, Anny Jantar, zespołów Bajm, Lombard, Budka Suflera, Maanam, Abba i The Shorts.

Na scenie muszli koncertowej przy Dziennym Domu Seniora pojawili się głównie seniorzy, ale nie zabrakło też przedstawicieli młodszych pokoleń.

– Szkoda, że kończymy już wspaniałe spotkania, które nie tylko pozwalały się odstresować i zrelaksować, ale i integrować.  Rozstajemy się jednak z nadzieją, że w przyszłym roku zobaczymy się tutaj ponownie – mówili uczestnicy zabawy pod chmurką.

Jest taka szansa, ponieważ projekt „Letnie potańcówki” został zgłoszony do nowej edycji Budżetu Obywatelskiego. Wystarczy więc na niego zagłosować, a będzie to można zrobić już od poniedziałku.

Organizatorami tegorocznych szaleństw na parkiecie byli: Miejski Ośrodek Kultury, Strefa Historii i Centrum Usług Społecznych. „Letnie potańcówki” również zrealizowano ze środków Budżetu Obywatelskiego.

aw

« z 2 »

Last modified: 17 września 2021

Zmień język »