T. Zając w Avii

Autor: |

Tomasz Zając będzie w nowym sezonie reprezentował barwy Avii Świdnik. 26-letni skrzydłowy przeniósł się do naszej drużyny z Wisły Puławy.

Jest to zawodnik, którego kibicom nie trzeba specjalnie przedstawiać. W swoim CV ma występy w drugiej, pierwszej lidze, a nawet w Ekstraklasie. Grał w takich klubach, jak: Wisła Kraków, Korona Kielce, Chrobry Głogów, Stomil Olsztyn, Sandecja Nowy Sącz, Pogoń Siedlce, Bałtyk Gdynia, a ostatnio w zespole Wisła Puławy, z którym wywalczył awans do drugiej ligi. W przeszłości był także reprezentantem Polski do lat 20, gdzie w pięciu spotkaniach strzelił jednego gola. W poprzednim sezonie udało mu się pięciokrotnie pokonać bramkarzy rywali, dokładając do tego trzy asysty.

– Wybrałem Avię, ponieważ była najbardziej konkretna. Po rozmowach z trenerem zdecydowałem, że będzie to dobre miejsce, bo zespół, pod jego wodzą, z każdym sezonem rozwija się. Liczę, że uda mi się powtórzyć sukces drużynowy z poprzedniego sezonu, jakim był awans do 2 ligi, tylko tym razem z żółto-niebieskimi ze Świdnika – mówi Tomasz Zając.

Last modified: 30 lipca 2021