Szansa dla rolników

Autor: |

Jutro, o godz. 12.00 odbędzie się „Krajowy webinar: Dotacje dla rolnictwa” kierowany do mieszkańców województwa lubelskiego. Spotkanie online będzie można obejrzeć w sali obrad Urzędu Miasta Świdnik. Aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom, liczba miejsc jest ograniczona.

Szkolenie poprowadzi wiceminister Artur Soboń, który koordynuje program kierowany do rolników. Jego głównym założeniem jest modernizacja i restrukturyzacja małych gospodarstw, przedstawienie możliwości dofinansowania gospodarstw, wsparcie młodych rolników w postaci premii oraz inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej.

Osoby, które chcą wziąć udział w webinarium nie wychodząc z domu, również mają taką możliwość. Wystarczy, że zainstalują na swoim telefonie, tablecie lub komputerze aplikację ZOOM. Następnie wejdą na adres: https://zoom.us/meeting/register/tJ0pduGtqTMvH9Jfq1BNIB_26qaGeOgb34bZ  i postąpią zgodnie z instrukcją (do pobrania w załączniku poniżej).

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Jego organizatorami są: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Parlamentarny Zespół ds. Rozwoju i Wsparcia Przedsiębiorstw oraz wiceminister Artur Soboń.

piki do pobrania

Last modified: 7 lipca 2020