Święto najmłodszych

Autor: |

Dmuchane place zabaw, bańki mydlane, warsztaty i animacje. To tylko część atrakcji, które czekają na najmłodszych z okazji ich święta.

O to, by uśmiech zagościł na twarzach najmłodszych z naszego miasta zadbają Miasto Świdnik, Miejski Ośrodek Kultury, Park Avia oraz Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna, którzy wspólnie organizują Dzień Dziecka 2022. Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem burmistrza Waldemara Jaksona.

Co czeka na najmłodszych? Impreza zostanie ulokowana w kilku miejscach. Od godz. 12.00 do 18.00 będą obywały się zabawy i animacje na terenie zielonym przy Urzędzie Miasta. W planach są: dmuchane zamki, zjeżdżalnie, plac zabaw, wata cukrowa, balonowe miasteczko, malowanie twarzy, kącik małego konstruktora, mega bańki mydlane i warsztaty sitodruku.

O godz. 14.00 warto zajrzeć na Zielony LOF przy Parku Avia (teren zielony naprzeciwko basenów zewnętrznych). Na najmłodszych będą czekały: dmuchańce, basen z kulkami, mega rzutki, kolorowe warkoczyki, mega bańki mydlane oraz tatuaże. Ta część zabawy potrwa do godz. 20.00.

1 czerwca można też odwiedzić plac Konstytucji 3 maja, gdzie o godz. 17.00 odbędą się warsztaty z ilustratorką Marianną Oklejak, jedną z najpopularniejszych graficzek w Polsce. Pod jej okiem dzieci wyczarują kredą cuda w przestrzeni miejskiej.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Last modified: 2 czerwca 2022

Accessibility Toolbar

Zmień język »