Stypendia przyznane (foto+film)

Autor: |

W ubiegłym tygodniu władze miasta doceniły pedagogów, pracujących w świdnickich szkołach. Dziś nadszedł czas na ich podopiecznych. W Centrum Kultury odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów oraz listów gratulacyjnych rodzicom najzdolniejszych uczniów.

Wzorem ubiegłych lat, stypendium można było uzyskać spełniając jedno z trzech wymagań. Pierwsze, to wysoka średnia ocen na świadectwie. Oprócz tego, uczeń mógł uzyskać wysoki wynik na sprawdzianie w VI klasie szkoły podstawowej, egzaminie gimnazjalnym lub maturalnym z przedmiotów obowiązkowych i wybranego, dodatkowego lub uzyskać tytuł laureata konkursu przedmiotowego, czy laureata i finalisty ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej, interdyscyplinarnej, tematycznej lub turnieju.

Stypendia naukowe zostały przyznane w skali trzystopniowej. Stypendium I stopnia– najwyższe, przyznawano w sytuacji wystąpienia wszystkich warunków. Wysokość stypendium jest uzależniona od jego stopnia i typu szkoły, do której uczeń uczęszczał. Minimalna wysokość stypendium to 40 zł, a maksymalna – to 190 zł.

Za wybitne osiągnięcia naukowe stypendia otrzymało, łącznie aż 231 uczniów mieszkających na terenie naszej gminy.

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=4OVWkyHo2N8{/youtube}

Stypendia I stopnia:

Jelonek Maria – Szkoła Podstawowa nr 3

Giza Aleksandra Katarzyna – Szkoła Podstawowa nr 5

Nużka Wojciech – Szkoła Podstawowa nr 7

Trześniewski Konrad – Gimnazjum nr 1

Jurecki Radosław – Gimnazjum nr 3

Maksymiuk Alicja Weronika – Gimnazjum nr 3

Wójcik Weronika Dorota – Gimnazjum nr 3

Żuk Krystian Adrian – Gimnazjum nr 3

Bielak Piotr Jakub – Gimnazjum nr 3

Flis Klaudia – Gimnazjum nr 3

Kwaśniewski Przemysław Jan – Gimnazjum nr 3

Lawińska Joanna – Gimnazjum nr 3

Pucek Konrad Sawomir – Gimnazjum nr 3

Kot Szczepan – Gimnazjum nr 16

Stypendia II stopnia:

Maciejewski Paweł Rafał – Szkoła Podstawowa nr 3

Domański Bartosz – Szkoła Podstawowa nr 3

Łabarzewska Paulina Julia – Szkoła Podstawowa nr 3

Góra Jakub Jan – Szkoła Podstawowa nr 4

Śliwa Kacper – Szkoła Podstawowa nr 4

Chmiel Adrian Szczepan – Szkoła Podstawowa nr 4

Kulczycki Marcin – Szkoła Podstawowa nr 5

Mularczyk Aleksandra – Szkoła Podstawowa nr 5

Więckowska Angelika Ewa – Szkoła Podstawowa nr 5

Kobylańska Oliwia – Szkoła Podstawowa nr 7

Maksymiuk Piotr – Szkoła Podstawowa nr 7

Kozłowski Kacper Maciej – Gimnazjum nr 1

Sobczak Aleksandra Wiktoria – Gimnazjum nr 1

Bielak Jabub – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku

Drwal Sylwia Luiza – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku

Pucek Marek – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku

Rubaj Aleksandra – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku

Samborski Patryk Krzysztof – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku

Wołek Diana Dominika – II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Stypendia III stopnia:

Szeląg Kacper Maksymilian – Szkoła Podstawowa nr 3

Fotyga Barbara Oliwia – Szkoła Podstawowa nr 3

Niedziałek Stanisław – Szkoła Podstawowa nr 3

Pękała Mateusz Jakub – Szkoła Podstawowa nr 3

Duda Julia – Szkoła Podstawowa nr 3

Wal Agnieszka – Szkoła Podstawowa nr 3

Weremko Oliwia Wiktoria – Szkoła Podstawowa nr 4

Leśny Jarosław Piotr – Szkoła Podstawowa nr 4

Kulak Alicja – Szkoła Podstawowa nr 4

Łopata Natalia – Szkoła Podstawowa nr 4

Boruch Jakub – Szkoła Podstawowa nr 4

Markowski Maciej – Szkoła Podstawowa nr 4

Masaniec Natalia Anna – Szkoła Podstawowa nr 4

Puch Wiktoria Maria – Szkoła Podstawowa nr 4

Wróbel Michał Karol – Szkoła Podstawowa nr 4

Tyburek Bartłomiej – Szkoła Podstawowa nr 5

Ożga Jan – Szkoła Podstawowa nr 5

Gosik Natalia – Szkoła Podstawowa nr 5

Woźniak Kamila – Szkoła Podstawowa nr 5

Jackowska Zuzanna Agnieszka – Szkoła Podstawowa nr 5

Korzan Jakub Michał – Szkoła Podstawowa nr 5

Kulczyński Mateusz Krzysztof – Szkoła Podstawowa nr 5

Stachyra Zuzanna – Szkoła Podstawowa nr 5

Witkowska Klaudia Maria – Szkoła Podstawowa nr 5

Dubicka Gabriela Agnieszka – Szkoła Podstawowa nr 5

Nowacka Iga – Szkoła Podstawowa nr 5

Błaszczak Karol – Szkoła Podstawowa nr 5

Brzozowska Klaudia – Szkoła Podstawowa nr 5

Drobik Natalia – Szkoła Podstawowa nr 5

Kita Szymon Karol – Szkoła Podstawowa nr 5

Klusek Kacper – Szkoła Podstawowa nr 5

Leniak Natalia Magdalena – Szkoła Podstawowa nr 5

Miemczycka Aleksandra Zuzanna – Szkoła Podstawowa nr 5

Noskowicz Bartosz Andrzej – Szkoła Podstawowa nr 5

Woźniak Nikola – Szkoła Podstawowa nr 5

Wójcik Julia Karolina – Szkoła Podstawowa nr 5

Żuk Jan Wiktor – Szkoła Podstawowa nr 5

Szymański Michał – Szkoła Podstawowa nr 5

Wójcik Martyna – Szkoła Podstawowa nr 5

Szymanek Konrad Jan – Szkoła Podstawowa nr 5

Grochecka Patrycja Magdalena – Szkoła Podstawowa nr 5

Tymicki Marek – Szkoła Podstawowa nr 5

Śmiarowska Natalia – Szkoła Podstawowa nr 5

Winiarski Oliwier – Szkoła Podstawowa nr 5

Pereta Marceli – Szkoła Podstawowa nr 5

Olejnik Weronika – Szkoła Podstawowa nr 5

Piątkiewicz Natalia Weronika – Szkoła Podstawowa nr 5

Król Barbara Anna – Szkoła Podstawowa nr 5

Czerwińska Aleksandra – Szkoła Podstawowa nr 5

Mankiewicz Bartłomiej Jakub – Szkoła Podstawowa nr 5

Szlakiewicz Jakub Damian – Szkoła Podstawowa nr 5

Zdun Krystian – Szkoła Podstawowa nr 5

Pomorska Natalia Wiktoria – Szkoła Podstawowa nr 5

Kołodziejczyk Alicja – Szkoła Podstawowa nr 5

Kędrak Michał – Szkoła Podstawowa nr 7

Dyszczak Elżbieta Danuta – Szkoła Podstawowa nr 7

Trojanowska Julia – Szkoła Podstawowa nr 7

Bronisz Karolina Justyna – Szkoła Podstawowa nr 7

Rejmak Aleksandra – Szkoła Podstawowa nr 7

Kossakowska Karolina Maria – Szkoła Podstawowa nr 7

Sadło Antola Halina – Szkoła Podstawowa nr 7

Perlińska Wiktoria Katarzyna – Szkoła Podstawowa nr 7

Król Adrianna – Szkoła Podstawowa nr 7

Guz Jan Antoni – Szkoła Podstawowa nr 7

Góźdź Krystian – Szkoła Podstawowa nr 7

Bielak Zuzanna – Szkoła Podstawowa nr 7

Chwedoruk Hubert Aleksander – Szkoła Podstawowa nr 7

Litkowiec Wiktoria – Szkoła Podstawowa nr 7

Ekiert Bartosz – Szkoła Podstawowa nr 7

Mazurek Michał – Szkoła Podstawowa nr 7

Kulasza Patryk – Szkoła Podstawowa nr 7

Miłkowski Marcel Marcin – Szkoła Podstawowa nr 7

Górski Szymon Krzysztof – Szkoła Podstawowa nr 7

Kowal Mateusz – Szkoła Podstawowa nr 7

Nadgrodkiewicz Monika – Szkoła Podstawowa nr 7

Ludjan Adam – Szkoła Podstawowa nr 7

Kiecana Paulina Martyna – Szkoła Podstawowa nr 7

Geizler Marceli Antoni – Szkoła Podstawowa nr 7

Kalita Michał Eugeniusz – Szkoła Podstawowa nr 7

Florek Mateusz Adrian – Szkoła Podstawowa nr 7

Wójcik Karol – Szkoła Podstawowa nr 7

Wojciechowski Szymon Oskar – Szkoła Podstawowa nr 7

Wilkowska Zuzanna – Szkoła Podstawowa nr 7

Wilk Jakub Bartłomiej – Szkoła Podstawowa nr 7

Typińska Izabela – Szkoła Podstawowa nr 7

Szostak Dawid Andrzej – Szkoła Podstawowa nr 7

Szczepańska Wiktoria – Szkoła Podstawowa nr 7

Saran Karolina – Szkoła Podstawowa nr 7

Rowińska Helena – Szkoła Podstawowa nr 7

Grodzka Julia – Szkoła Podstawowa nr 7

Bot Kornelia – Szkoła Podstawowa nr 7

Ciołek Filip Wojciech – Szkoła Podstawowa nr 7

Mróz Olga Maria – Szkoła Podstawowa nr 7

Jankowska Zuzanna – Szkoła Podstawowa nr 7

Nowakowska Zuzanna – Szkoła Podstawowa nr 7

Sobiesiak Dawid Krzysztof – Szkoła Podstawowa nr 7

Banach Dawid Jakub – Szkoła Podstawowa nr 7

Flis Michał – Gimnazjum nr 1

Kędziora Wojciech – Gimnazjum nr 1

Śledzińska Patrycja – Gimnazjum nr 1

Leśniak Julia Anna – Gimnazjum nr 2

Kopniak Weronika – Gimnazjum nr 3

Ślęp Zuzanna – Gimnazjum nr 3

Denis Emilia – Gimnazjum nr 3

Kot Hanna – Gimnazjum nr 3

Mazuryk Michał – Gimnazjum nr 3

Witczak Zuzanna Maria – Gimnazjum nr 3

Doleba Małgorzata – Gimnazjum nr 3

Szumigaj Grzegorz – Gimnazjum nr 3

Rabińska Weronika Julia – Gimnazjum nr 3

Banaszek Natalia – Gimnazjum nr 3

Ciozda Michał Władysław – Gimnazjum nr 3

Kowalczyk Zuzanna Teresa – Gimnazjum nr 3

Makarewicz Karolina – Gimnazjum nr 3

Michalik Magdalena Joanna – Gimnazjum nr 3

Moń Jakub – Gimnazjum nr 3

Kalicka Monika Elżbieta – Gimnazjum nr 3

Małek Andrzej Władysław – Gimnazjum nr 3

Szydło Aleksandra Maria – Gimnazjum nr 3

Wójcik Adam Jan – Gimnazjum nr 3

Basiuk Maciej Michał – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku

Bobowska Dominika – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku

Czeczko Adrianna Klaudia – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku

Derek Małgorzata – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku

Fabian Aneta Klaudia – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku

Frączyk Paulina – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku

Krasoń Martyna – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku

Kwiatkowski Patryk – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku

Lis Patryk – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku

Lis Przemysław – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku

Łagowski Dawid – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku

Łukasik Szczepan Jan – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku

Małyska Wiktor Tadeusz – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku

Michalak Alicja Katarzyna – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku

Mrowca Michał Lucjan – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku

Pastusiak Magdalena – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku

Płonka Paulina – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku

Podsiadło Rafał Arkadiusz – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku         

Samborska Aleksandra – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku

Sidor Patryk – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku

Ślęp Piotr – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku

Wasilak Izabela Maria – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku

Wiczuk Maciej – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku

Więsek Weronika – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku

Wójcik Aleksandra – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku

Zacharczuk Magda Małgorzata – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku

Żołędź Małgorzata Alicja – I LO im. W Broniewskiego w Świdniku

Kozak Klaudia Izabela – II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Dzirba Amelia – II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Krzowska Katarzyna – II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Kowalczyk Agata Agnieszka – II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Halinowski Kamil Krzysztof – II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Korcz Karolina – II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Kubiak Weronika – II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Kuchler Bartosz Dominik – II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Król Paulina Daria – II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Luterek Aleksandra Anna – II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Sobczyk Joanna – II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Gajewska Beata Wiktoria – II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Milczanowski Mateusz Marek – II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Bogdańska Katarzyna Ewelina – II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Gębała Magdalena – II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Kuraś Weronika – II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Giza Maciej Artur – II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Grochecka Katarzyna – II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Urban Michał – II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Wilk Izabela Kamila – II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Dziachan Paulina – II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Trzcińska Karolina Katarzyna – II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Pawlak Piotr – II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Cioch Weronika – II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Góralski Adrian – II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Kryszak Katarzyna Małgorzata – II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Wroński Michał Jakub – II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Zlot Sylwia – II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Pizoń Aleksandra Anna – II LO im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Borowska Wiktoria – Zespół Szkół nr 1

Brodaczewska Agata Edyta – Zespół Szkół nr 1

Dul Emilia Magdalena – Zespół Szkół nr 1

Juszczuk Julia Aleksandra – Zespół Szkół nr 1

Niejedli Kamila – Zespół Szkół nr 1

Socha Paweł – Zespół Szkół nr 1

Zapalska Katarzyna – Zespół Szkół nr 1

Hamerla Tomasz – XXI LO im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Boruch Wojciech – XXI LO im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Piątkiewicz Kamila Joanna – XXI LO im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Olejnik Dominika Agnieszka – III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie

Parczewska Simona – III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie

Zawadzka Żaneta – III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie

Przybyłowska Julia Karolina – Śródziemnomorskie LO im. św. Dominika Guzmana w Lublinie

Wilk Wiktoria – Śródziemnomorskie LO im. św. Dominika Guzmana w Lublinie

Niedziela Piotr Dominik – I LO im. Stanisława Staszica w Lublinie

Jurecka Natalia – I LO im. Stanisława Staszica w Lublinie

Kulczycka Natalia – I LO im. Stanisława Staszica w Lublinie

Kołtun Natalia – VIII LO im. Zofii Naukowskiej w Lublinie

Soszyńska Adrianna Aleksandra – V LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Snopek Eliza – LO Muzyczna im. Karola Lipińskiego w Lublinie

Kloc Przemysław Jerzy – PCEZ Świdnik

Last modified: 2 czerwca 2020

Zmień język »