Stawiają „Znak zapytania”

Autor: |

Mateusz Mikłasz, Piotr Szafrański, Mateusz „Roger” Strzempa, Kamil Korzeniowski oraz świdniczanie Adam Misiura i Damian Krzywda, czyli MProjekt, zaprezentują dziś swoim słuchaczom najnowszy singiel „Znak zapytania”. O godzinie 18.00 będzie miała również miejsce premiera klipu do utworu.

– Teledysk to klimatyczna historia losu różnych ludzi. Podczas oglądania z pewnością pojawi się wiele niewiadomych. To nasz najbardziej dopracowany klip, w którym sami wcielamy się w role aktorów – opowiada Mateusz Mikłasz, lider zespołu, autor tekstów i muzyki.

Lubelska formacja MProjekt powstała 8 lat temu w Lublinie. Dwa lata temu zespół wydał debiutancki krążek „Poczuj jak wchodzimy”, który cieszył się dużym zainteresowaniem słuchaczy. MProjekt ma także na swoim koncie wiele występów. Otwierał koncerty takich artystów jak: Myslovitz, Ira, Lady Pank, Łzy, Brodka czy Elektryczne Gitary.

Zgarnij gadżety zespołu

Na profilu MProjekt, na Facebooku trwa konkurs, w którym do wygrania są: debiutancka płyta formacji oraz kubek. Co zrobić, aby zgarnąć nagrody? Wystarczy obejrzeć zwiastun nowego teledysku (ZOBACZ: Zwiastun) oraz odpowiedzieć na pytanie: co znajduje się w walizce? Zespół wylosuje dziesięć osób, które udzieliły poprawnej odpowiedzi w komentarzu pod zwiastunem. Zwycięscy zostaną ogłoszeni dziś, po premierze klipu.

Last modified: 12 maja 2020