Oczaruje publiczność

Autor: |

fot. archiwum portalu

Po raz pierwszy gościła w Świdniku trzy lata temu, na koncercie promującym album „Atramentowa”. Teraz świdniczanie znów usłyszą ją na żywo. 26 lipca w naszym mieście wystąpi Stanisława Celińska. Artystka będzie gościem kolejnej odsłony Muzycznych Wieczorów u Św. Kingi.

Koncert będzie prapremierą nowej płyty Stanisławy Celińskiej pt. „Jesienna”.

– Album jest niezwykły, bardzo osobisty i przesycony miłością, pragnieniami, tęsknotami. Stanisława Celińska podjęła się niełatwego zadania. Na prośbę fanów, z którymi spotykała się po koncertach, wsłuchując się w ich życiowe historie, zdecydowała się napisać teksty skierowane właśnie do tych wszystkich, którzy szukają ukojenia, spokoju, wsparcia – piszą organizatorzy wydarzenia.

Za płytę odpowiada Maciej Muraszko, kompozytor, aranżer i producent muzyczny, który tworząc jej warstwę muzyczną sięgnął, m.in. po skrzypce, flet, akordeon i mandolinę. Nowe utwory Stanisławy Celińskiej usłyszymy 26 lipca, o godz. 19.00, podczas koncertu w budującym się kościele pw. św. Kingi. Na scenie artystce będą towarzyszyli muzycy: Wojciech Olszewski, Kuba Frydrych, Krzysztof Samela, Julia Muraszko, Paweł Pełczyński, Janusz Muraszko oraz Maciej Muraszko.

Wydarzenie realizowane jest w ramach Budżetu Obywatelskiego. Wstęp wolny.

Koncert Stanisławy Celińskiej
26 lipca, godz. 19.00
budujący się kościół pw. św. Kingi

 

 

 

Last modified: 27 lipca 2020