SOSW pokaże się na filmie

Autor: |

Fot. SOSW w Świdniku
Pod koniec lutego powstał spot promocyjny Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Film ma na celu przybliżyć rodzicom działalność placówki.

– Nagranie jest bardzo krótkie. Chcieliśmy przybliżyć rodzicom, którzy nie mieli styczności z naszym ośrodkiem, aspekty pracy terapeutycznej oraz z małym dzieckiem. Już niebawem nasz ośrodek zacznie się zmieniać. Zostanie rozbudowana również część dla najmłodszych, więc to idealna okazja do zaprezentowania naszej działalności – mówi Elżbieta Krupa, dyrektor SOSW.

Wideo promocyjne powstało pod koniec lutego. Zdjęcia trwały dwa dni i wzięli w ich udział podopieczni ośrodka. Do realizacji włączyli się: Jakub Boczkowski, operator kamery, montażysta i niezależny twórca filmowy oraz Paulina Niezbecka, nauczyciel SOSW, która była odpowiedzialna za scenariusz i reżyserię. Duet ma już za sobą wiele współprac. Są między innymi twórcami filmów o Świdniku „Świdnicki Lipiec. Pragnienie wolności” albo „Kultowa WueSKa” stworzonymi na zlecenie Miejskiego Ośrodka Kultury. Głosu do filmu użyczyła Ewa Dados, dziennikarka oraz inicjatorka ogólnopolskiej akcji charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę.

– Być może uda nam się zaprezentować film w tym tygodniu. Będzie można go obejrzeć na stronie internetowej: www.sosw.eu i profilu na Facebooku: www.facebook.com/SOSWSWIDNIK – dodaje E. Krupa.

Last modified: 15 marca 2021