Ruszyło głosowanie w plebiscycie!

Autor: |

Świdniczanie znają się na biznesie i zamierzamy to udowodnić! W 30 numerze dwutygodnik Głos Świdnika rozpoczął plebiscyt pod nazwą Firma Godna Zaufania. Certyfikat, który wspólnie z Czytelnikami zamierza wystawić najlepszym podmiotom, będzie potwierdzeniem ich nieposzlakowanej opinii, wysokiej etyki prowadzenia działalności biznesowej oraz rzetelnego podejścia do zobowiązań wobec klientów. Będzie po prostu świetną reklamą.

Największą wartością w relacjach między firmą a konsumentem jest rzetelność oraz zaufanie. Niejednokrotnie to właśnie zaufanie staje się czynnikiem, który decyduje o wyborze takiej, a nie innej usługi bądź zakupu. Kształtowanie zaufania trwa latami i nie jest to proces łatwy. Warto je zdobyć, bo zadowolony klient to kapitał na przyszłość, nie tylko dla właściciela firmy, ale także dla rozwoju miasta.

Zapraszamy więc do udziału w akcji. W piątkowym numerze gazety opublikowano kupon oraz listę nominowanych firm. Głosowanie będzie obywać się dwojako. Można wyciąć i wypełnić kupon z gazety i dostarczyć go do redakcji lub wrzucić do skrzynek znajdujących się w sklepach Społem (ul. Niepodległości 1, ul. Okulickiego 11, ul. Kosynierów 10). Głosy można również przynieść osobiście do siedziby redakcji w Miejskim Ośrodku Kultury (al. Lotników Polskich 24) lub wysłać pocztą (al. Lotników Polskich 24, 21-040 Świdnik). Drugą opcją jest głosowanie za pośrednictwem Internetu, po uprzednim zakupieniu papierowej wersji „Głosu”, która posiada kod pozwalający zagłosować na stronie www.glosswidnika.pl. Aplikacja do głosowania poprosi o wprowadzenie kodu kreskowego gazety, potwierdzając w ten sposób jej zakup.

Głosowanie potrwa do 27 października do godz. 12.00 (decyduje data dostarczenia kuponów do redakcji).

Nagrodą dla właścicieli najlepszych firm będzie przyznanie certyfikatu, zaproszenie do udziału w programie Świdnik.TV oraz nagłośnienie wyników plebiscytu w mediach Miejskiego Ośrodka Kultury.

Nominowani:

– Warsztat Samochodowy Jerzy Klej

– Internica – Marketing Internetowy

– Farbotka

– Szafran

– Przybij łapę

– Wisan Firany Świdnik

– Impact – rolety, plisy, żaluzje, moskitiery

– PK Inwest

– Ziarenkowo.pl

– Pogotowie Reklamowe

– Biuro Rachunkowe TAX Agnieszka Bożym

– Marsoft

– Floks.pl

– Zielona Energia Sp. z o.o.

– Dywany Łuszczów

– Hydrocentrum

– Joma Kaladisport

– Kseromechanika

– Siłownia Herkules Gym

– MOLON LABE

– Świdman

– NAVCOM SYSTEMS

Last modified: 1 kwietnia 2022

Zmień język »