Rusza akcja „Lato w mieście”

Autor: |

Już od 1 lipca będzie można zapisać najmłodszych na półkolonie organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 6-10 lat, mieszkające w Świdniku. Jakie atrakcje czekają na uczestników letniej zabawy?

Akcja „Lato w mieście” powróci w tym roku w sierpniu. Pierwszy turnus został zaplanowany od 9 do 13 sierpnia. Drugi rozpocznie się 16, a zakończy 20 sierpnia. Na każdym przewidziano 45 miejsc dla dzieci. Każda z osób może wziąć udział tylko w jednym turnusie.

W programie, jak zwykle, znalazło się mnóstwo ciekawych zajęć. Koloniści wybiorą się do Muzeum Wsi Lubelskiej, które oprócz lekcji edukacyjnej przygotowało też grę w podchody. W planie jest także wizyta na basenie w Parku Avia, seans w kinie Lot oraz wyjazd do Centrum Dobrego Wychowania w Motyczu, w którym dzieci zagrają w grę terenową „Leśna Kwatera”. Na tym nie koniec. Uczestnicy letnich spotkań pojadą także do Parku Linowego w Zwierzyńcu i odwiedzą rodzinny park tematyczny Magiczne Ogrody w Janowcu.

Zapisy na półkolonie rozpoczną się 1 lipca, o godz. 10.00, wyłącznie poprzez stronę internetową www.mok.swidnik.pl (zakładka półkolonie). Po zapoznaniu się z regulaminem (dostępny niebawem na stroni MOK), który szczegółowo opisuje sposób rezerwacji, należy w terminie 3 dni roboczych od dokonania płatności dostarczyć prawidłowo wypełnioną i podpisaną przez oboje rodziców lub opiekunów prawnych kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku. Opłata za tygodniowy turnus wynosi 250 zł.

ow

Last modified: 24 czerwca 2021

Zmień język »