Rozwijaj pasje z MOK

Autor: |

Wraz z nowym rokiem szkolnym rozpoczęły się również zapisy na zajęcia pozaszkolne prowadzone w Miejskim Ośrodku Kultury. W sezonie artystycznym 2021/2022 młodsi i starsi świdniczanie mogą rozwijać, między innymi, swoje talenty wokalne, muzyczne, taneczne, plastyczne, aktorskie i sportowe.

MOK przygotował bogatą ofertę dla wszystkich grup wiekowych. Z dotychczasowych zajęć kontynuowane będą spotkania takich grup, jak: Modern Balet, Świdnicki Zespół Baletowy, Teatr Tańca „Topaz”, Teatr Tańca „Topaz Mini”, Zespół Tańca Nowoczesnego FUX, Zumba Kids, Zumba Junior/Family, Zumba MasterClass, Latino (taniec), Teatr Improwizacji „Joke”, Teatr Dziecięcy „Stonoga”, Teatr „Puk-Puk” (teatr), Studio Wokalne 24, Mania Śpiewania, Helicopters Brass Orchestra, Chór Męski Arion, Zespoły Muzyczne (muzyka), Grupa plastyczna „Pod Błękitną Paletą”, Pracownia ceramiczna „Anima Art” (plastyka), Joga, Pilates, Parkour, ArtAkrobatyka (kultura fizyczna), Pracownia Modeli Kartonowych, Klub Małego Modelarza i Modeli Plastikowych, Klub Szachowy „Huzar”, Robotyka, Programowanie w Minecraft (hobbystyczne). Pojawiły się również nowe propozycje. Miłośnicy tańca mogą zapisać się na Step (dla dzieci i młodzieży szkolnej) lub Disco Dance/Freestyle (grupa przedszkolna i szkolna). Do oferty zajęć plastycznych doszły: Warsztaty pisania ikon, Plastyka sensoryczna (dzieci w wieku od 4 do 8 lat), Rękodzieło artystyczne (dzieci w wieku od 8 do 12 lat) i Malarstwo sztalugowe (dzieci i młodzież). Dla fanów kultury fizycznej zaplanowano kilka grup Capoeira, dyscypliny łączącej walkę, akrobatykę, taniec, muzykę, śpiew, tradycje oraz wychowanie we wzajemnym szacunku do siebie i otaczającego świata.  

– Staraliśmy się dostosować naszą ofertę do potrzeb mieszkańców Świdnika – mówi Adam Żurek, dyrektor MOK. – Warto pamiętać, że udział w zajęciach jest nie tylko sposobem na spędzenie wolnego czasu. To także doskonały bodziec do rozwoju oraz integracji z rówieśnikami. Zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji.

Harmonogram zajęć oraz regulamin i cennik dostępne są na stronie www.mok.swidnik.pl. Zapisy odbywają się na spotkaniach organizacyjnych każdej z grup. Więcej informacji pod numerem telefonu 81 468 67 80.

Last modified: 3 września 2021