Rodzinna niedziela

Autor: |

fot. archiwum portalu
Gry i zabawy, występy taneczne, pokaz baniek mydlanych i rozstrzygnięcie plebiscytu „Moja Rodzina i Ja” organizowanego przez Świdnicką Radę Kobiet. To tylko niektóre z atrakcji festynu „Rodzina Razem”, na który zaprasza Centrum Usług Społecznych. Partnerem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Kultury. Patronat honorowy nad festynem objął burmistrz Waldemar Jakson.

Rodzinne świętowanie zaplanowano na niedzielę. Impreza odbędzie się o godz. 14.00 w muszli koncertowej Centrum Usług Społecznych oraz na terenie skweru z fontanną. Atrakcje podzielono na trzy strefy.

W strefie animacji z „Familijką” zaplanowano tańce, gry, zabawy, rodzinne rozgrywki, występy artystyczne zespołów z Miejskiego Ośrodka Kultury i Spółdzielczego Domu Kultury oraz pokaz baniek mydlanych XXL.

W strefie zabaw z Flame będzie można skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni, tarczy i skakańców. Na najmłodszych czekają też: malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki i brokatowe tatuaże. Z wszystkich atrakcji będzie można skorzystać bezpłatnie.

Ostatnia strefa relaksu na leżaku będzie wyznaczona na terenie skweru z fontanną. Chętni będą mogli odpocząć na leżaczku, kupić kawę z Bike Cafe, a także spróbować różnych słodkości i soków od okolicznych sadowników.

W programie niedzielnego festynu znajdą się też „Pogawędki z Burmistrzem, czyli co słychać w Świdniku?”. Poznamy również laureatów plebiscytu „Moja Rodzina i Ja”, który zorganizowała Świdnicka Rada Kobiet.

PROGRAM

14:00 – Powitanie uczestników przez burmistrza Waldemara Jaksona oraz Andrzeja Mańkę, dyrektora CUS
14:10 – 14:55 – animacje z „Familijką”
15:00 – 15.30 – zespoły taneczne z SDK
15:35 – 16:00 – animacje z „Familijką”
16:00 – 16:20 – rozstrzygnięcie plebiscytu Świdnickiej Rady Kobiet „Moja Rodzina i Ja”
16:30 – 17:00 – zespoły taneczne z MOK

Strefa Animacji – z „FAMILIJKĄ”:
– tańce animacyjne, gry, zabawy, konkursy, rozgrywki rodzinne – z nagrodami!
– występy artystyczne grup dziecięco–młodzieżowych z Miejskiego Ośrodka Kultury
w Świdniku: DISCO, HIP-HOP, STEP oraz Spółdzielczego Domu Kultury w Świdniku: AMBARASS
i EUPHORIA JAZZ
– pokaz baniek mydlanych XXL

Strefa Zabaw – z „FLAME”:
– dmuchane zjeżdżalnie, tarcze, skakanie – za darmo!
– malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki i brokatowe tatuaże – za darmo!

Strefa Relaksu:
– odpoczynek na leżakach z możliwością zakupienia pysznej kawy z „Bike Cafe” – dla dorosłych, a dla dzieci – popcornu, waty cukrowej oraz zdrowych soków owocowych od okolicznych sadowników !

Ponadto w programie luźne „Pogawędki z Burmistrzem, czyli co słychać w Świdniku?”.

Last modified: 19 czerwca 2022

Zmień język »