Randka z filmem i książką

Autor: |

Z okazji święta zakochanych Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna przygotowała niespodzianki dla czytelników i kinomanów.

Jutro, o godz. 17.00 placówka zaprasza do MediaStrefy na walentynkowy wieczór filmowy. Na świdniczan czeka film „Kochankowie z Księżyca” w reżyserii Wesa Andersona, opowiadający historię nastoletnich Sama i Suzy, którzy zakochują się w sobie i postanawiają uciec z domu. Ich ucieczka zostaje jednak mylnie potraktowana jako zaginięcie. Ilość miejsc jest ograniczona.

– Ze względu na obostrzenia, będzie to bardzo kameralne spotkanie. Możemy zaprosić tylko 5 osób – wyjaśnia Katarzyna Tabaczyńska z MediaStrefy.

Na seans obowiązują zapisy. Zostały jeszcze dwa wolne miejsca.

Z kolei 12 lutego biblioteka proponuje „Randkę w ciemno z książką”. To kolejna odsłona akcji świdnickiej książnicy. Mieszkańcy, którzy w piątek odwiedzą placówkę przy ul. Niepodległości 13 oraz Filię nr 1 przy ul. Ratajczaka 7, mogą spodziewać się niespodzianek.

– Nasi czytelnicy wypożyczą książki i filmy „w ciemno”. Wybrane przez nas tytuły zostaną opakowane w ozdobny papier tak, by wypożyczający dopiero w domu przekonali się na co trafili. Dodatkowo część książek, w których znajdą się walentynkowe kartki, podarujemy świdniczanom w prezencie. Z kolei w paczkach z filmami czekają kultowe cytaty – dodaje K. Tabaczyńska.

Last modified: 10 lutego 2021

Accessibility Toolbar

Zmień język »