Rabaty już wkrótce

Autor: |

Zapłacimy mniej za obiad, kurs językowy czy sprzęt komputerowy. Wszystko dzięki programowi rabatowemu, który wprowadzi Urząd Miasta.

Akcja Mieszkam w Świdniku – kupuję w Świdniku ma za zadanie przyciągać klientów, którzy na zakupy jeżdżą do Lublina. Pomóc ma w tym system rabatowy, dzięki któremu zapłacimy mniej nie tylko za zakupy, ale również za usługi.

– Chodzi o to, żeby konsumenci  przyczyniali się do rozwoju lokalnej przedsiębiorczości, korzystając z miejscowych ofert handlowo-usługowych na preferencyjnych warunkach, a przy okazji zwiększali dochody budżetu gminy – tłumaczy Bartłomiej Pejo z Biura Obsługi Inwestora UM, odpowiedzialny za marketing gospodarczy i rozwój miasta.

Na jak duże rabaty mogą liczyć świdniczanie? Decydować o tym będą przedsiębiorcy, którzy dołączą do akcji. Dodatkowo, osoby posiadające kartę, otrzymywać będą drogą mailową specjalne oferty ze świdnickich sklepów. W ramach marketingu gospodarczego miasta partnerzy akcji będą promowani w portalu www.swidnik.pl, fanpage’u Mieszkam w Świdniku – kupuję w Świdniku, niebawem w mieście pojawią się plakaty z informacją o akcji oraz naklejki umieszczane w punktach akceptujących karty rabatowe.- Program początkowo kierowany jest do mniejszych podmiotów. Docelowo jednak chcemy aby w akcji uczestniczyły największe świdnickie firmy. W przyszłości możliwe będzie rozszerzenie programu na tyle aby zamykał on obieg pieniądza w mieście a przez to stał się innowacyjny w skali kraju.  W tej chwili spotykamy się ze sporym zainteresowaniem przedsiębiorców. Mamy już kilkudziesięciu potencjalnych partnerów, liczymy na znacznie więcej w momencie kiedy ruszy akcja promocyjna – dodaje B. Pejo.

Urząd Miasta przygotował już projekt karty rabatowej. Będzie ona dostępna bezpłatnie, w kilku miejscach w Świdniku oraz w magistracie. Program ma ruszyć jeszcze przed wiosną. Patronat honorowy nad akcją objął Waldemar Jakson, burmistrz Świdnika

Last modified: 3 września 2020

Zmień język »