Przyjdź i znajdź pracę

Autor: |

Już jutro, w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej, odbędą się Targi Pracy. Udział w nich zadeklarowało ponad 40 pracodawców, zarówno z kraju, jak i z zagranicy.

Ofertę zaprezentują, między innymi firmy świadczące usługi reklamowe, opiekuńcze, ochrony osób i mienia, ubezpieczeniowe, a także agencje pracy, organizacje pozarządowe, fundacje świadczące pomoc i doradztwo osobom niepełnosprawnym,  instytucje szkoleniowe i biura karier. Stoiska będą miały również spółdzielnie socjalne, hipermarkety, zakłady produkcyjne i przetwórstwa rolno-spożywczego, urzędy pracy oraz instytucje państwowe z terenu województwa lubelskiego, jak również Wojskowa Komenda Uzupełnień.

– Targi są doskonałą okazją, aby zaprezentować osobom bezrobotnym szeroki wachlarz ofert. Stanowią formę bezpośredniego kontaktu pracodawców z kandydatami do pracy i dają możliwość do przedstawienia wzajemnych wymagań i oczekiwań – zachęcają organizatorzy.

Targi odbędą się 16 września, w godz. 10.00 – 14.00, w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej im. Zygmunta Puławskiego w Świdniku, ul. Szkolna 1. Wstęp wolny.

Last modified: 29 czerwca 2020