Prześlij wakacyjną fotkę!

Autor: |

fot. Kamila Szambelan
Ruszamy z kolejną edycją konkursu „Aparat za fotkę”. Zróbcie wakacyjne zdjęcia i wyślijcie do nas. Autorzy najlepszych fotografii otrzymają atrakcyjne nagrody.

Konkurs jest kierowany do osób pełnoletnich. Aby wziąć z nim udział należy przesłać zdjęcie lub kilka (max. 5 fotografii od jednego autora) i wypełnioną kartę zgłoszeniową na adres e-mail: portal@poczta.e-swidnik.pl. W treści wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz ewentualny tytuł pracy. Tematem konkursu są wakacje.

Prace muszą być w formacie JPG o wymiarach min. 1200×1600 pikseli i max. w plikach nieprzekraczających 2 MB. Zdjęcia należy nadsyłać w formie załączników.

Na wasze fotki czekamy do 24 września. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30 września. W tym roku przygotowaliśmy dla was dwie nagrody. Są nimi aparaty fotograficzne. Jednego zwycięzcę wskaże jury. Drugiego wyłonią internauci podczas głosowania na Facebooku.

Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa są dostępne poniżej.

Informacje o wszystkich wydarzeniach w naszym mieście oraz aktualny repertuar Kina Lot znajdziecie w Kalendarzu Wydarzeń.

Last modified: 14 października 2021